Son dakika: Bu akşam Survivor kim elendi? İşte o isim... SMS puan durumu! Survivor'da kim elendi 12 Nisan 2022? Survivor kim veda etti?

Son dakika: Bu akşam Survivor kim elendi? İşte o isim... SMS puan durumu! Survivor'da kim elendi 12 Nisan 2022? Survivor kim veda etti?

Son dakika: Bu akşam Survivor kim elendi? İşte o isim... SMS puan durumu! Survivor'da kim elendi 12 Nisan 2022? Survivor kim veda etti?

Survivor bu akşam kim elendi, kim gitti? sorusu araştırılıyor. TV8'de yayınlanan Survivor yarışmasında bu akşam eleme heyecanı yaşandı. 12 Nisan 2022 SMS oy sıralaması ile bu hafta Survivor’da kim elendi, kim gitti, kim veda etti? soruları yanıt bulacak. Hafta boyunca gerçekleşen dokunulmazlık oyunları sonrası eleme adayları Barış, Gizem, Perviz ve Ayşe olmuştu. Survivor kim elendi, hangi yarışmacı gitti 12 Nisan2022? sorgulatması hız kazandı. Peki ama SMS oy sıralaması ile Survivor eleme adayları kimler? Survivor'da yaşanan son dakika gelişmelerine göre SMS sonuçları sıralaması puan durumu oy durumu merak ediliyor. Acun Ilıcalı, tarihi bir oylama olacağını söyledi. Peki ama bu akşam Survivor kim elendi?

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Survivor kim elendi? sorusu günün en çok aratılan sorgulatması... 12 Nisan 2022 Survivor eleme adayları ile kim elendi, bu akşam kim gitti? soruları araştırılıyor. Acun Ilıcalı'nın sunduğu ve TV8'de yayınlanan Survivor yarışmasında bu haftanın SMS sıralaması da merak ediliyor. Survivor genel performans puan durumu exxen web sitesinden açıklanıyordu. SMS sonuçlarına göre elenen isim merak ediliyor. Noter huzurunda açıklanan SMS oy sıralamasına göre adaya veda eden isim belli oluyor. İşte Survivor SMS sıralaması belli oldu mu, kim birinci oldu, kim elendi? sorularının yanıtları...

Survivor’da kim elendi, kim gitti soruları ilgiyle takip ediliyor. TV8'de Acun Ilıcalı'nın sunduğu Survivor'da bu akşam eleme heyecanı yaşanıyor. Acun Ilıcalı 12 Nisan 2022 Survivor SMS oy sıralamasına göre elenen ismi duyuracak. Survivor 2022 son bölümde gönüllü ve ünlü takımında eleme heyecanı yaşanıyor. Geçen hafta boyunca oynanan dokunulmazlık ve eleme oyunlarında potaya giren isimler belli olmuştu. Bu akşam Survivor ada eleme konseyinde açıklanacak SMS oylaması sonucunda bir yarışmacı adaya veda edecek. Bu bilgiler doğrultusunda yarışmanın izleyicileri ve müdavimleri Survivor’da kim elendi, kim gitti? sorusunun yanıtını merak ediyor. 12 Nisan 2022 Salı Survivor’da kim elendi, kim gitti? sorusu hakkında bilgiler... 

Survivor'da kim elendi 12 Nisan 2022?

Survivor'da oynanan haftanın son dokunulmazlık oyununu Ünlüler takımı kazandı. Gönüllüler takımında eleme adayının belirleneceği oylama gerçekleşmişti. Ayşe Gönüllüler Adasının eleme adayı olmuştu. Elenen isim bu akşam belli oluyor. 

Barış, ''Gitmeye en yakın adayın Gizem olduğunu düşünüyorum. 2. aday ise Perviz diye düşünüyorum.'' dedi.

Gizem ise, ''Ben bu potadan çıkarım diyorum. Sonra gitgeller yaşıyorum. İki takım arkadaşımla aynı potadayım. İkisini de çok seviyorum. İsim veremeyeceğim.'' ifadelerini kullandı. 

Perviz ''Barış'ın tespitine katılıyorum. Benim de Barış'ın dediği gibiydi. Kaderimizde ne varsa onu yaşayacağız.'' cümlelerini belirtti. 

Ayşe, ''Barış'a söyledikleri için teşekkür ederim. Katıldığım yerler var. Gizem ve Perviz arasındayım.'' diye söyledi. 

''Elimden gelen hiçbir şey yok''

Survivor 2022 All Star yarışmasına veda eden isim Gizem oldu. Gizem, ''Buraya kadarmış Acun Bey, elimden gelen hiçbir şey yok. Burada olduğum için çok mutluyum. Ben sizi çok özleyeceğim, güzel bir takımda olduğum için çok mutluydum. Çok üzgünüm. '' dedi.