Son dakika: Destan dizisindeki Çinli gelin kim? Çinli Kız Mei Jin Esra Kılıç nereli? Esra Kılıç memleketi ile ilgili bilgiler!

A A

10.05.2022 - 20:42 Son Güncelleme:

ATV'de yayınlanan Destan dizisinin oyuncuları ve karakterleri gündem oldu. Mei Jin kelimesinin anlamı ve ne demek olduğunun yanı sıra Mei Jin'in kim olduğu merak uyandırdı. İşte Mei Jin'i canlandıran Esra Kılıç hakkında bilgiler...

Son dakika: Destan dizisindeki Çinli gelin kim? Çinli Kız Mei Jin Esra Kılıç nereli? Esra Kılıç memleketi ile ilgili bilgiler!

Destan dizisinin oyuncuları arasında Mei Jin dikkat çekti. Mei Jin'i Esra Kılıç canlandırıyor. Esra Kılıç hakkında bilgiler haberimizde...

Mei Jin kimdir?

Çin İmparatorluğu'nun Gök Hanlığı'nı yıkma planlarının en önemlisi. Çin İmparatoru'nun kızı ve Temur'un karısı.Esra Kılıç kimdir?

12 Mart 1991 tarihinde İstanbul'da doğdu. Saint Benoit Fransız Lisesi' nde lise öğrenimini tamamladı.Mutfak Sanatlari Akademisi 'nde Profesyonel Aşçılık Eğitimi aldı. Sonrasında Beykent Üniversitesi GSF Oyunculuk bölümünden 2016 senesinde mezun oldu.

Oyunculuğa ilgisi küçük yaşlarından itibaren başladı. Lisedeyken Müjdat Gezen Sanat Merkezi'nde eğitim aldıktan hemen sonra Uygun Adım Aşk adlı dizide Canan karakterini canlandırdı. Liseden mezun olduktan sonra Beykent Üniversitesi GSF Oyunculuk bölümünü %100 burslu kazandı.