Son Dakika

Son dakika: Enes alf kimdir? TikTok fenomeni Enesalf öldü mü? Enes Çakmak trafik kazası görüntüleri var mı?

A A

10.01.2022 - 22:01

TikTok fenomeni Enesalf'in trafik kazası yaptığı iddia edildi. Gerçek adı Enes Çakmak olarak bilinen ünlü fenomenin hayatı, sağlık durumu merak ediliyor. TikTok platformunda yayınladığı videolarda son dönemde popüler olan ve TikTok hesabı enesalf olan ünlü fenomen Enes Çakmak öldü mü? İşte Enes Çakmak'ın yakın arkadaşı Can Yıldırım tarafından yapılan son dakika açıklaması!

Son dakika: Enes alf kimdir? TikTok fenomeni Enesalf öldü mü? Enes Çakmak trafik kazası görüntüleri var mı?

Enes Çakmak öldü mü sorusu TikTok kullanıcıları tarafından araştırılıyor. Sosyal medyada gündem olan enesalf hesap adlı TikTok fenomeni Enes Çakmak'ın trafik kazası yaptığı iddia edildi. Peki ama Enes Çakmak (@enesalp) trafik kazası görüntüleri çıktı mı?

Enes Çakmak öldü mü?

İki hafta önce trafik kazası geçirdikten sonra yoğun bakıma alınan TikTok fenomeni Enes Çakmak'ın hayatını kaybettiği açıklandı. Çakmak'ın yakın arkadaşı Can Yıldırım, resmi Instagram hesabından yaptığı paylaşımla Enes Çakmak'ın vefat ettiğini duyurdu.
Enes Çakmak kimdir?

TikTok'ta adını duyuran Enes Çakmak aslen Erzurumludur. Sosyal medya fenomeni Enes Çakmak 2001 yılında İstanbul'da dünyaya gelmiştir.

Enes Çakmak'ın "Enesalf" isimli TikTok hesabında toplamda 2.5 milyon takipçisi bulunmaktadır. Çakmak'ın Instagram'da da 154 bin takipçisi vardır.