Son dakika Halil Sezai haberleri: Tutukluluğa itiraz edilmişti… Halil Sezai olayında yeni gelişme

A A

28.09.2020 - 14:55 Son Güncelleme:

Şarkıcı Halil Sezai’nin 67 yaşındaki komşunu darp ettiği görüntüler büyük tepki toplamış, ardından gözaltına alınan Sezai ifadesinin ardından tutuklanmıştı. Halil Sezai’nin avukatı ise darp edilen adamın baltalı görüntülerini sunmuş ve müvekkilinin tutukluluğuna itiraz etmişti. Halil Sezai’nin tutukluluk hali ile ilgili son dakika haberi bugün geldi.

Son dakika Halil Sezai haberleri: Tutukluluğa itiraz edilmişti… Halil Sezai olayında yeni gelişme

Ünlü şarkıcı Halil Sezai’nin darp olayında bugün bir son dakika gelişmesi daha yaşandı. Geçtiğimiz günlerde 67 yaşındaki adamı darp eden Sezai, ifadesinin alınmasının ardından tutuklanarak cezaevine gönderilmişti.

Sezai’nin avukatı ise 67 yaşındaki adamın baltalı görüntülerini sunarak müvekkilinin tutukluluğuna itiraz etmişti. Görüntülerin incelenmesinin ardından bugün beklenen karar açıklandı ve Halil Sezai’nin tutukluluğuna itiraz reddedildi.

HALİL SEZAİ OLAYI NASIL GERÇEKLEŞMİŞTİ?

Olay geçtiğimiz günlerde sabah saatlerinde Tuzla'da yaşanmış bölgede çekim yapmak isteyen Sezai kendisine itiraz eden kişi ile tartışma yaşamıştı. Tartışmanın kavgaya dönüşmesinin ardından yaşlı adam sokağa çıkmış, ancak Sezai burada mahalle sakinini darp etmişti.

Olayın gündeme gelmesinin ardından Sezai önce Twitter hesabı üzerinden açıklamada bulunmuş ardından avukatı aracılığıyla bir açıklama daha yapmıştı.

Emniyet ekipleri tarafından gözaltına alınan Halil Sezai ilk ifadesinin ardından serbest bırakılmıştı. Olaya ilişkin video görüntülerinin savcılığa ulaşmasının ardındansa Sezai hakkında önce gözaltı, ardından da tutuklama kararı verilmişti.