Son dakika: Kıbrıs Zafere Doğru Bereli kimdir? Serkan Çayoğlu kaç yaşında?

Son dakika: Kıbrıs Zafere Doğru Bereli kimdir? Serkan Çayoğlu kaç yaşında?

Son dakika: Kıbrıs Zafere Doğru Bereli kimdir? Serkan Çayoğlu kaç yaşında?

TRT’nin sevilen dizisi Bir Zamanlar Kıbrıs’ın oyuncuları araştırılıyor. Bir Zamanlar Kıbrıs dizisinin oyuncu kadrosunda yer alan Bereli ’nin kim olduğu sorgulanıyor. Bir Zamanlar Kıbrıs Bereli karakterine Serkan Çayoğlu hayat veriyor. Peki ama Bir Zamanlar Kıbrıs Bereli kimdir, kaç yaşında, gerçek adı nedir, instagram adresi nedir?

TRT’de her Perşembe yayınlanan Bir Zamanlar Kıbrıs dizisindeki oyuncuların canlandırdığı karakterler sorgulanıyor. Bir Zamanlar Kıbrıs Bereli karakterini canlandıran Serkan Çayoğlu ile ilgili bilgiler sorgulanıyor. Peki ama Bir Zamanlar Kıbrıs Bereli kimdir, kaç yaşında?

Bir Zamanlar Kıbrıs Bereli kimdir?

Bir Zamanlar Kıbrıs dizisinde Bereli karakterine Serkan Çayoğlu hayat veriyor. Makaryos’un Bereli avı sürmektedir. Makaryos’a destek veren SSCB’nin KGB’yi de oyuna sürmesi ile Bereli için zor zamanlar başlar. Adaya gelmek üzere yola çıkan Ayşe’yi,  Mersin’de büyük bir sürpriz beklerken Hamitköy’de kalanlar hiç beklenmedik bir sorunla karşı karşıya kalır: İnci ve Müge’den sonra Mine’yi de kaybetme ihtimali aileyi perişan eder.

Serkan Çayoğlu kimdir?

Serkan Çayoğlu (d. 31 Mayıs 1987, Almanya), model, manken ve oyuncudur. Modellik yapmayı düşünen Serkan Çayoğlu bir süre sonra oyunculuğa yönelmiş olup Ümit Çırak, Dolunay Soysert gibi isimlerden profesyonel oyunculuk eğitimi almıştır. Eğitimini üniversitenin Ekonomi bölümünde Almanya da tamamlamıştır. İlk olarak 2012 yılında Kuzey Güney dizisinin sezon finalinde Merve Boluğur‘un İtalya’dan gelen arkadaşını canlandırmış olup sonrasında Zeytin Tepesi'nde yer almıştır. Hande Yener‘in “Ya Ya Ya” klibinde de oynamıştır. Şu an Kiraz Mevsimi'nde Ayaz Dinçer rolünü canlandırmaktadır. Ayrıca bir ikiz kardeşi vardır.