Son dakika: MasterChef kim elendi, dün kim gitti? 5 Aralık 2021 MasterChef elenen kişi!

Son dakika: MasterChef kim elendi, dün kim gitti? 5 Aralık 2021 MasterChef elenen kişi!

Son dakika: MasterChef kim elendi, dün kim gitti? 5 Aralık 2021 MasterChef elenen kişi!

MasterChef Türkiye'de bu akşam eleme heyecanı yaşandı. Eleme potasına kalan son üç isim belli oldu. Eleme potasında son üçe kalan isimler; Safanur, Görkem ve Tahsin oldu. Peki, MasterChef'te en son bölüm kim elendi? İşte detaylar...

MasterChef Türkiye'de bu akşam eleme gecesi ekrana geldi. Sona kalan isimler arasında eleme potası heyecanı arttı. Safanur, Görkem ve Tahsin arasından bir isim yarışmaya veda etti. Peki bu akşam MasterChef'te kim elendi?

MasterChef'te kim elendi?

MasterChef Türkiye'de bu akşam elenen isim belli oldu. Tahsin, Görkem ve Safanur eleme potasından kurtulmak için son kozlarını paylaştı.

MasterChef Türkiye'de eleme yemeğini önce Safanur, jürinin beğenisine sundu. Safanur yemek yapma sürecinin zor geçtiğini belirtti. Tahsin'den sonra Görkem tadımını yaptırdı. Görkem, ''2. verilen şansı değerlendiremediğim için çok üzülürüm.'' açıklamasını yaptı.

Potadan kurtulan son isim Tahsin oldu. Somer Şef, ''Seni birinci yapan hamurunun inceliği ve baharatın bir tık fazla rezerviydi.'' dedi.Tahsin, ''Mutluyum, Safanur umarım peşimden gelir.'' açıklamasını yaptı. 

Yarışmaya Safanur veda etti

Son yemeğini yapan yarışmacı Safanur oldu. Yarışmaya Safanur veda etti. Görkem yaptığı hamur ile yarışmada 2. oldu ve elenmekten kurtuldu. Görkem, ''Yolun açık olsun Safanur. Çok mutluyum şu anda. İstediğim ve mücadele ettiğim bir yerdeyim. Buraya gelirken kendime söylemiştim zor olacağını. Gitmenin ne olduğunu çok iyi biliyorum, çok zor.'' dedi. Kötü şakalar öksüz kaldı

MasterChef Safanur yarışmaya veda ederken Somer Şef, ''Kötü şakalar öksüz kaldı.'' esprisini yaptı. Safanur, MasterChef Türkiye'nin 10. yarışmacısı olarak yarışmaya veda etti. ''Mücadelem güzeldi''

Safanur, ''Sizin öğrenciniz olmak gerçekten çok özeldi. Bir aile olarak görüyorum sizi. Öğrettiğiniz yol gösterdiğiniz her şey için teşekkür ederim. Buradaki mücadelem güzeldi, öyle hatırlayın beni.'' ifadelerini kullandı.