magazin haberleri

SON DAKİKA: Survivor'da kim elendi? 1 - 2 Haziran 2021 Survivor SMS oy sıralaması belli oldu!

SON DAKİKA: Survivor'da kim elendi? 1 - 2 Haziran 2021 Survivor SMS oy sıralaması belli oldu!

Survivor bu akşam kim elendi, kim gitti? sorusu araştırılıyor. TV8'de yayınlanan Survivor yarışmasında bu akşam eleme konseyi yaşandı. Survivor’da kim elendi? sorusu gündemden düşmüyor. 1 - 2 Haziran SMS oy sıralaması ile bu hafta Survivor’da kim elendi, kim gitti, kim veda etti? soruları yanıt buldu. Kırmızı takımdan Batuhan ve Aleyna Çalışkan isimleri, Mavi takımadn Poyraz ve Dora'nın isimleri eleme adayı olarak gösterildi. Survivor'da yaşanan son dakika gelişmelerine göre SMS sonuçları sıralaması puan durumu oy durumu merak ediliyordu. Bu akşam eleme konseyinde SMS birincileri belli oldu ve adaya bir kişi veda etti. Acun Ilıcalı'nın sunduğu ve TV8'de yayınlanan Survivor yarışmasında geçen hafta ve bu haftanın SMS sıralaması açıklandı. Survivor 22. hafta SMS sıralaması, puan durumu exxen web sitesinden açıklandı. İşte Survivor SMS oy sıralaması... Survivor SMS sıralaması belli oldu mu, kim birinci oldu, kim elendi? sorularının yanıtları...

Survivor’da kim elendi, kim gitti soruları ilgiyle takip ediliyor. TV8'de Acun Ilıcalı'nın sunduğu Survivor'da bu akşam eleme heyecanı yaşandı. Acun Ilıcalı (22. hafta SMS oylaması) 1 Haziran 2021 Survivor SMS oy sıralamasını duyurdu. Survivor 2021 son bölümde mavi ve kırmızı takımında eleme heyecanı yaşandı. Geçen hafta boyunca oynanan dokunulmazlık ve eleme oyunlarında potaya giren isimler belli olmuştu. Bu akşam Survivor ada eleme konseyinde açıklanan SMS oylaması sonucunda bir yarışmacı adaya veda etti. Bu bilgiler doğrultusunda yarışmanın izleyicileri ve müdavimleri Survivor’da kim elendi, kim gitti? sorusunun yanıtını merak ediyor. 1 Haziran 2021 Salı Survivor’da kim elendi, kim gitti? sorusu hakkında bilgiler... 

Survivor'da kim elendi 1 Haziran 2021?

Survivor’da elenen isim belli oldu. Survivor’da eleme adayı olarak Dora, Poyraz ve Batuhan, Aleyna Çalışkan isimleri ön planda yer aldı. Fakat elenen isim Aleyna Çalışkan oldu.

SURVİVOR 8 HAZİRAN KİM ELENDİ?

Acun Ilıcalı yeni değişiklikleri anlattı!

Acun Ilıcalı çeyrek final öncesi son değişiklikleri, ''Bundan sonra dokunulmazlık oyunlarını bireysel oynayacaksınız. Ve üç gün üst üste dokunulmazlık oyunu oynayacaksınız. Kazanan yarışmacılar birer aday söyleyecek. O isimler potaya çıkacak. Ancak bir yarışmacı iki dokunulmazlık kazanırsa o yarışmacı aday gösterilemeyecek, adaysa adaylığı düşecek. '' cümleleriyle anlattı.

Acun Ilıcalı, ''Parkurda zamana karşı yarışacaksınız. Sıralama koşusu diyebiliriz buna. 8 kişi kalacağınız için birinci isim ile sekizinci isim üç olan kazanır, düelloya çıkacak. İki ile yedi, üç ile altı, dört ile beş, kalan yarışmacılar bir daha yarışacak ve büyük finali beraber seyredeceğiz. Kadın erkek karışık oynayacaksınız. Kadınlar kadınların atış yaptığı yerden yapacak. 3 tane dokunulmazlık oyunu 3 aday sonra da bir eleme, finale doğru adım adım konsantre oluyoruz.'' dedi.

1 Haziran 2021 Survivor eleme gecesinde yaşananlar

Acun Ilıcalı Mavi takımın SMS birincisini şu cümlelerle açıkladı: Mavi takımda takım arkadaşlarından daha fazla oy alarak seyirci oylamasını birinci olarak bitiren ismi açıklıyorum. Mavi takımın seyirci oylaması birincisi Steven oldu.Steven, ''İyi ki varlar, iyi ki beni destekliyorlar. Çok mutluyum.'' dedi. Ayşe birinci olmadığı için Mavi takımın adayı Poyraz oldu.

 

Acun Ilıcalı Kırmızı takımın SMS birincisini şu cümlelerle açıkladı: Kırmızı takımda takım arkadaşlarından daha fazla oy alarak seyirci oylamasını birinci olarak bitiren ismi açıklıyorum.

Kırmızı takımın seyirci oylaması birincisi Berkay oldu.Berkay, ''İnanılmaz bir duygu. Destek olan herkese çok teşekkür ederim.'' dedi.

Berkay, ''Takımda herkesle iyi anlaşıyorum. Mantıklı düşünmek gerekirse bireysel fikrim Batuhan'ın SMS'ine güveniyorum ve Batuhan demek istiyorum.'' dedi.Batuhan, ''Aynı taktiği Berkay'a ben uygulamıştım. En mantıklısı. Umarım bu beşliyi koruyabiliriz.'' dedi.Mavi takımda eleme adayı olan Poyraz, ''Son oyunu görmeden buradan gitmek istemiyorum. Hakkımızda hayırlısı.'' dedi.

Survivor'da eleme potası şu şekilde:

Dora
Aleyna Çalışkan
Poyraz
Batuhan

Survivor 2021'e bu akşam veda eden isim; Aleyna Çalışkan oldu.
Survivor SMS sıralaması belli oldu mu?

Survivor 1 – 2 Haziran   SMS oylaması sonucu henüz belli olmadı. Survivor 2021'de bu akşam Survivor SMS birincisi Steven ve Berkay oldu.

Survivor Mavi takım SMS sıralaması

Survivor SMS birincisi Mavi takımda Steven oldu. 

Mavi takım 22. hafta SMS sıralaması

4- Dora
3- Ayşe
2- Poyraz
1- Steven

Survivor Kırmızı takım SMS sıralaması

Survivor SMS birincisi Kırmızı takımda Berkay oldu. 

Kırmızı Takım 22. Hafta SMS sıralaması

5- Aleyna Çalışkan
4- Aleyna Kalaycıoğlu
3- İsmail
2- Batuhan
1- Berkay

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS