Survivor'da kim elendi, kim gitti? 13 - 14 Nisan 2021 Survivor SMS sıralaması ve elenen isim

A A

14.04.2021 - 09:22 Son Güncelleme:

Survivor kim elendi? sorusu merak ediliyor. TV8'de yayınlanan Survivor yarışmasında bu akşam eleme konseyi yaşandı. Survivor’da kim elendi? sorusu gündemden düşmüyor. 13 Nisan SMS oy sıralaması ile bu hafta Survivor’da kim elendi, kim gitti, kim veda etti? soruları araştırılıyor. Hafta boyunca gerçekleşen dokunulmazlık oyununu kazanan takım Ünlüler olmuştu. Survivor'da yaşanan son dakika gelişmelerine göre SMS sonuçları sıralaması puan durumu oy durumu merakla sorgulanıyor. Survivor'da 13 Nisan 2021 akşamı eleme konseyi heyecanı yaşandı ve oynanan iki dokunulmazlık oyununu da Ünlüler takımı kazanmıştı. Gönüllüler takımından Hanzade ve Aleyna Çalışkan eleme potasındaki isimler arasında yer aldı. Bu akşam gerçekleşecek olan eleme gecesinde Gönüllüler takımından SMS birincisi belli oldu ve bir eleme adayı daha belirlendi. Eleme konseyi gecesinde bir isim yarışmaya veda etti. Acun Ilıcalı'nın sunduğu ve TV8'de yayınlanan Survivor yarışmasında geçen hafta ve bu haftanın SMS sıralaması da merak ediliyor. Survivor 14. hafta SMS sıralaması, puan durumu exxen web sitesinden açıklanan sonuçlar merak ediliyor. İşte Survivor SMS sıralaması belli oldu mu, kim birinci oldu, kim elendi? sorularının yanıtları...

Survivor'da kim elendi, kim gitti? 13 - 14 Nisan 2021 Survivor SMS sıralaması ve elenen isim

Survivor’da kim elendi, kim gitti soruları ilgiyle takip ediliyor. TV8'de Acun Ilıcalı'nın sunduğu Survivor'da bu akşam eleme heyecanı yaşandı. Acun Ilıcalı (14. hafta SMS oylaması) 13 Nisan 2021 Survivor SMS oy sıralamasını duyurdu. Survivor 2021 son bölümde gönüllüler takımında eleme heyecanı yaşandı. Geçen hafta boyunca oynanan dokunulmazlık ve eleme oyunlarında potaya giren isimler belli olmuştu. Bu akşam Survivor ada eleme konseyinde açıklanan SMS oylaması sonucunda bir yarışmacı adaya veda etti. Bu bilgiler doğrultusunda yarışmanın izleyicileri ve müdavimleri Survivor’da kim elendi, kim gitti? sorusunun yanıtını merak ediyor. 13 Nisan 2021 Perşembe Survivor’da kim elendi, kim gitti? sorusu hakkında bilgiler... 

SURVİVOR 27 NİSAN 2021 KİM ELENDİ?

Survivor'da kim elendi 13 Nisan 2021?

Survivor’da elenen isim belli oldu. Survivor’da eleme adayı olarak Hanzade ve Aleyna Çalışkan isimleri belirlendi. Bu akşam SMS oylamasında birinciliği kazanan kişi Aleyna Kalaycıoğlu oldu. Aleyna Kalaycıoğlu, ''Konuşmaları bana aşağılayıcı geliyor. Performansa baktığım için Dora demek istiyorum.'' dedi. Dora bu hafta Survivor'da 3. eleme adayı oldu. Aleyna'nın sözlerine Dora, ''Takımlar yavaş yavaş azalıyor. İnsanlar tedirgin oluyor. Her an her şey olabilir. Buraya gelmeden önce karakterimi aynen buraya yansıttım. '' şeklinde karşılık verdi.  Dora, ''Yaptığım hareketlerin arkasındayım, iyi ki de yapmışım. Gidersem de demek ki yolum buraya kadarmış.'' ifadelerini kullandı.

Survivor'a Hanzade veda etti. Hanzade titizlik hastası olduğunu belirterek kendisi için imkansız bir tecrübe yaşadığını belirtti. Acun Ilıcalı, ''Seçmelerde seni gördüğüm zaman çok şaşırdım. Ekip olarak sonradan ikna olduk.'' dedi. Hanzade ''Ben imkansızı başardım.'' ifadelerini kullandı.

Survivor SMS sıralaması belli oldu mu?

Survivor 13 - 14 Nisan SMS oylaması sonucu belli oldu. Survivor'da SMS birincisi Aleyna Kalaycıoğlu oldu. Kalaycıoğlu, ''Bu bana çok büyük motivasyon oldu. Bayrak yarışındaki mağlubiyet beni üzmüştü, birinci olmak beni mutlu etti. Gururluyum.'' dedi. 

Survivor Gönüllüler Takımı SMS oylaması

9 Hanzade
8 Dora
7 Reşat
6 Berkay
5 Steven
4 Aleyna Çalışkan
3 Ayşe
2 Poyraz
1 Aleyna Kalaycıoğlu