magazin haberleri

SON DAKİKA: Survivor'da kim elendi? 25 Mayıs 2021 Survivor SMS sıralaması belli oldu!

SON DAKİKA: Survivor'da kim elendi? 25 Mayıs 2021 Survivor SMS sıralaması belli oldu!

Survivor bu akşam kim elendi, kim gitti? sorusu araştırılıyor. TV8'de yayınlanan Survivor yarışmasında bu akşam eleme konseyi yaşandı. exxen.com oy sıralaması merak ediliyor. 25 Mayıs SMS oy sıralaması ile bu hafta Survivor’da kim elendi, kim gitti, kim veda etti? soruları yanıt bulacak. Hafta boyunca gerçekleşen ilk dokunulmazlık oyununu Kırmızı takım kazandı ve Mavi takımdan Poyraz’ın adı eleme potasına yazıldı. İkinci dokunulmazlık oyununu ise Mavi takım kazandı ve Kırmızı takımdan Aleyna Çalışkan’ın adı eleme adayı olarak belirlendi. Survivor'da yaşanan son dakika gelişmelerine göre exxen.com Survivor oy sıralaması belli oldu. SMS birincileri Poyraz ve Batuhan olurken eleme adayları da netleşti. Acun Ilıcalı'nın sunduğu ve TV8'de yayınlanan Survivor yarışmasında SMS oy sıralaması ile elenen ismin kim olduğu sorgulanıyor. Survivor 21. hafta SMS sıralaması, puan durumu exxen web sitesinden açıklandı. İşte Survivor SMS sıralaması belli oldu mu, kim birinci oldu, kim elendi? sorularının yanıtları...

Survivor’da kim elendi, kim gitti soruları ilgiyle takip ediliyor. TV8'de Acun Ilıcalı'nın sunduğu Survivor'da bu akşam eleme heyecanı yaşandı. Acun Ilıcalı (21. hafta SMS oylaması) 25 Mayıs 2021 Survivor SMS oy sıralamasını duyurdu. Survivor 2021 son bölümde mavi ve kırmızı takımında eleme heyecanı yaşandı. Geçen hafta boyunca oynanan dokunulmazlık ve eleme oyunlarında potaya giren isimler belli olmuştu. Bu akşam Survivor ada eleme konseyinde açıklanacak SMS oylaması sonucunda bir yarışmacı adaya veda etti. Bu bilgiler doğrultusunda yarışmanın izleyicileri ve müdavimleri Survivor’da kim elendi, kim gitti? sorusunun yanıtını merak ediyor. 25 Mayıs 2021 Salı Survivor’da kim elendi, kim gitti? sorusu hakkında bilgiler... 

Survivor'da kim elendi 25 Mayıs 2021?

Survivor’da elenen isim belli oldu. Dokunulmazlık oyunları sonrası Survivor’da eleme adayı olarak Poyraz ve Aleyna Çalışkan isimleri ön plana çıkmıştı. 

SURVİVOR 1 HAZİRAN KİM ELENDİ?

Acun Ilıcalı SMS birincilerini açıkladı ve Mavi takım birincisi Poyraz oldu. Poyraz, ''Bu duyguyu sağ olsunlar beni sevenler çok kez yaşattılar. Yine inanılmaz mutluyum. Az zaman kaldı, hedefime odaklandım ve aşırı keyif alıyorum.'' dedi.

Mavi takım ikincisi Ayşe olurken Kırmızı takımın seyirci oylaması birincisi Batuhan oldu. Batuhan, ''Talihsiz olayı yaşadığımdan beri SMS birinciliğim olmamıştı. Herkese gönülden selamlarımı iletiyorum.'' dedi.

Poyraz, Steven adını söyledi. Steven, ''Takımda beş kişi kalmak istiyoruz. Poyraz'ın kararına saygı duyuyorum. Ne olursa olsun, tabii ki stresliyim.'' dedi.
Mavi takımdan Ayşe eleme adayı olarak Merve adını söyledi. Merve, ''Aramızda konuşmuştuk, bu beşliyi korumak istiyorduk. Bu taşın altına elimi sokmaya hazırım dedim. Hakkımızda hayırlısı olur.'' ifadelerini kullandı. 

Kırmızı takımda Batuhan, ''Geçen haftaki birinciliğine dayanarak Berkay' demek istiyorum.'' cümleleriyle Berkay'ı eleme adayı olarak gösterdi. Berkay, ''Batuhan'a kızgınlığım yok.'' diyerek kendisine yanıt verdi. 


SMS birincilerinin açıklamaları sonrası eleme adayları netleşti. İşte eleme potasındaki isimler:

Aleyna Çalışkan
Berkay
Merve 
Steven

Survivor 2021 yarışmasına Merve Aydın veda etti. Merve Aydın, ''Herkesin hakkında her zaman hayırlısı olur.'' dedi. 

MERVE AYDIN KİMDİR?

Survivor SMS sıralaması belli oldu mu?

Survivor 25-26 Mayıs 2021 SMS oy sıralaması belli oldu. Mavi takımdan Poyraz, Kırmızı takımdan Batuhan birinci oldu. 

Survivor Mavi takım SMS sıralaması

5- Merve
4- Dora
3- Steven
2- Ayşe
1- PoyrazSurvivor Kırmızı takım SMS sıralaması

5- Aleyna Çalışkan
4- Berkay
3- Aleyna Kalaycıoğlu
2- İsmail
1- Batuhan
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS