SON DAKİKA: Survivor'da kim elendi? İşte 20 Nisan 2021 Survivor SMS sıralaması, oy puan durumu!

A A

22.04.2021 - 19:00 Son Güncelleme:

Survivor bu akşam kim elendi, kim gitti? sorusu araştırılıyor. TV8'de yayınlanan Survivor yarışmasında bu akşam eleme konseyi yaşanıyor. Survivor’da kim elendi? sorusu gündemden düşmüyor. 20 Nisan SMS oy sıralaması ile bu hafta Survivor’da kim elendi, kim gitti, kim veda etti? soruları yanıt bulacak. Hafta boyunca gerçekleşen dokunulmazlık oyununu hem Ünlüler hem Gönüllüler kazanmıştı. Survivor'da yaşanan son dakika gelişmelerine göre SMS sonuçları sıralaması puan durumu oy durumu merak ediliyor. Survivor'da 20 Nisan 2021 akşamı eleme konseyi heyecanı yaşanıyor ve oynanan ilk dokunulmazlık oyununu Ünlüler takımı kazanmıştı. Gönüllüler takımından Dora’nın adı eleme potasında yer aldı. İkinci dokunulmazlık oyununu ise Gönüllüler takımı kazandı ve Ünlüler takımı İlayda’yı aday gösterdi. Bu akşam gerçekleşecek olan eleme gecesinde Ünlüler ve Gönüllüler takımından SMS birincisi belli olacak ve iki eleme adayı daha belirlenecek. Eleme konseyi gecesinde bir isim yarışmaya veda edecek. Acun Ilıcalı'nın sunduğu ve TV8'de yayınlanan Survivor yarışmasında geçen hafta ve bu haftanın SMS sıralaması da merak ediliyor. Survivor 15. hafta SMS sıralaması, puan durumu exxen web sitesinden açıklanacak ve sonuçlar merak ediliyor. İşte Survivor SMS sıralaması belli oldu mu, kim birinci oldu, kim elendi? sorularının yanıtları...

SON DAKİKA: Survivor'da kim elendi? İşte 20 Nisan 2021 Survivor SMS sıralaması, oy puan durumu!

Survivor’da kim elendi, kim gitti soruları ilgiyle takip ediliyor. TV8'de Acun Ilıcalı'nın sunduğu Survivor'da bu akşam eleme heyecanı yaşanıyor. Acun Ilıcalı (15. hafta SMS oylaması) 20 Nisan 2021 Survivor SMS oy sıralamasını duyuracak. Survivor 2021 son bölümde ünlüler ve gönüllüler takımında eleme heyecanı yaşanıyor. Geçen hafta boyunca oynanan dokunulmazlık ve eleme oyunlarında potaya giren isimler belli olmuştu. Bu akşam Survivor ada eleme konseyinde açıklanacak SMS oylaması sonucunda bir yarışmacı adaya veda edecek. Bu bilgiler doğrultusunda yarışmanın izleyicileri ve müdavimleri Survivor’da kim elendi, kim gitti? sorusunun yanıtını merak ediyor. 20 Nisan 2021 Salı Survivor’da kim elendi, kim gitti? sorusu hakkında bilgiler...

Survivor'da kim elendi 20 Nisan 2021?

Survivor’da elenen isim belli oldu. Survivor’da eleme adayı olarak Dora ve İlayda isimleri belirlendi. Bu akşam SMS oylamasında birinciliği kazanan kişi bir eleme adayı daha söyleyecek. Gönüllüler takımında Steven performansının kötü olduğunu belirterek Reşat'ın adını eleme adayı olarak söyledi. Reşat, ''Atışlarımda bir sıkıntı var. Çözülmeyecek sorun değil. Hakkımızda hayırlısı.'' dedi. 

Ünlüler takımında ise Sergen eleme adayı olarak ''Her şey performans değil.'' diyerek İsmail Balaban'ı söyledi. İsmail Balaban, ''Açıklamaya anlam veremedim. Ada hayatında kiminle sıkıntı yaşadım, bilmiyorum. Saygı duyuyorum.'' dedi. 

Survivor'da elenen isim Reşat oldu.

Survivor SMS sıralaması belli oldu mu?

Survivor 20 – 21 Nisan SMS oylaması sonucu belli oldu. Survivor'da Gönüllüler takımında Steven, Ünlüler takımında Sergen birinci oldu.

 

Survivor Ünlüler SMS sıralaması

Survivor Ünlüler takımı SMS sıralaması açıklandı. Oylamada sadece birinci olan isimler açıklandı. Ünlüler takımında Sergen birinci oldu. 

Ünlüler takımı

6. Melis
5. Çağrı
4. İlayda
3. Batuhan
2. İsmail
1. Sergen

Survivor Gönüllüler SMS sıralaması

Gönüllüler takımında birinci olan isim Steven oldu. 

Gönüllüler takımı

8. Aleyna Çalışkan
7. Ayşe
6. Reşat
5. Berkay
4. Dora
3. Aleyna
2. Poyraz
1. Steven