SON DAKİKA: Survivor'da kim elendi? İşte elenen isim! 24 Mart 2021 Survivor SMS sıralaması belli oldu!

SON DAKİKA: Survivor'da kim elendi? İşte elenen isim! 24 Mart 2021 Survivor SMS sıralaması belli oldu!

SON DAKİKA: Survivor'da kim elendi? İşte elenen isim! 24 Mart 2021 Survivor SMS sıralaması belli oldu!

Survivor'da kim elendi? Son dakika haberine göre; Survivor SMS birincileri belli oldu. Peki ama bu akşam Survivor kim elendi? Survivor'da 23 Mart 2021 akşamı eleme konseyi yaşanıyor. İlk dokunulmazlık oyununu Gönüllüler takımı kazanmıştı. Ünlüler takımı Gonca'yı eleme adayı göstermişti. İkinci dokunulmazlık oyununu ise Ünlüler takımı kazanmıştı. Gönüllüler takımında gerçekleşen oylama sonucunda Hanzade ve Aleyna Çalışkan eleme potasındaki diğer iki aday oldu. Survivor Gönüllüler takımı iki aday çıkarmış oldu. Survivor Gönüllüler takımı ve Ünlüler takımı SMS oylaması exxen'de yer alacak. Survivor SMS oylamasında Ünlüler takımında Çağrı, Gönüllüler takımında Poyraz birinci oldu. Acun Ilıcalı'nın sunduğu ve TV8'de yayınlanan Survivor yarışmasında bu akşam eleme heyecanı yaşanıyor. Eleme adayı olarak Gonca, Hanzade ve Aleyna Çalışkan haricinde SMS birincilerinin göstereceği iki isim daha eklenecek. Survivor Ünlüler Gönüllüler SMS oylamasında birincinin kim olacağı merak ediliyor.  Peki ama Survivor 23 Mart 2021 SMS oylaması açıklandı mı? Survivor 11. hafta SMS puan durumunda kim birinci kim elendi? İşte Survivor'da kim elendi kim gitti, elenen isim kim oldu? sorularının yanıtları...

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Survivor’da kim elendi, kim gitti soruları ilgiyle araştırılıyor. TV8'de Acun Ilıcalı'nın sunduğu Survivor'da bu akşam eleme heyecanı yaşanıyor. Acun Ilıcalı, (11. hafta SMS oylaması) 23 Mart 2021 Survivor SMS oy sıralamasını duyuracak. Survivor 2021 son bölümde gönüllüler ve ünlüler takımında eleme heyecanı yaşanıyor. Geçen hafta boyunca oynanan dokunulmazlık ve eleme oyunlarında potaya giren isimler belli olmuştu. Bu akşam Survivor ada konseyinde açıklanacak SMS oylaması sonucunda bir yarışmacı adaya veda edecek. Bu bilgiler doğrultusunda yarışmanın müdavimleri Survivor’da kim elendi, kim gitti? sorusunun yanıtını merak ediyor. 23 Mart 2021 Salı Survivor’da kim elendi, kim gitti? sorusu hakkında bilgiler...

SURVİVOR 1 NİSAN 2021 KİM ELENDİ?

Survivor'da kim elendi 23 Mart 2021?

Survivor'da eleme adayı olarak Gonca, Hanzade ve Aleyna Çalışkan isimleri yazıldı. SMS birincileri birer eleme adayı daha söyleyecek ve 5 eleme adayından birisi bu akşam yarışmaya veda edecek. Ünlüler SMS birincisi ve Gönüllüler SMS birincisi merak ediliyor. 

Survivor'da ünlüler takımında Çağrı SMS birincisi oldu ve eleme adayı olarak Batuhan'ın adını söyledi. 

Batuhan ise '' Batuhan'dan sonraki kardeşim net bir fazlalıktı. SMS oy sıralaması değişebilir, bu takımdan iki kişi eleme adayı çıkacaksa ben olmamam gerekiyordu. Bunu düşünüyor olması gerekiyordu.'' dedi. 

Gönüllüler takımında birinci olan Poyraz ise Ayşe'nin adını söyledi. Ayşe, ''Baştan beri aslında bunu yapalım, strateji yapalım demiştim. Şu an Poyraz'ın dediğini yanlış bulmuyorum. Mantıklı olan oydu, başından beri söylediğim şey de buydu.'' dedi. 

Eleme adayları

Gonca
Hanzade
Aleyna Çalışkan
Batuhan
Ayşe

Survivor 24 Mart 2021 kim elendi?

Survivor'da bu hafta adaya Gonca veda etti. 

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Survivor 11. Hafta SMS oylama sonuçları

Survivor'da 23 Mart 2021 oylama sonucu belli oldu. Ünlüler takımında birinci olan isim Çağrı, Gönüllüler takımında ise Poyraz oldu.


Survivor Gönüllüler SMS sıralaması

Survivor'da Gönüllüler takımında SMS birincisi Poyraz oldu. Poyraz, ''Gerçekten çok mutlu oldum. Değişik duygular içerisindeyim. Survivor'a çok iyi başlamıştım, SMS birincisi çıkıyordum. Moral veriyordu. Sakatlığımdan sonra düşüş içindeydim. Bu oylamalarla ayakta tutuyordum kendimi, tekrardan bunu hissetmek müthiş bir gurur benim için.'' dedi. 

9 Steven
8 Aleyna
7 Berkay
6 Hanzade
5 Aleyna Çalışkan
4 Reşat
3 Dora
2 Ayşe
1 Poyraz

Survivor Ünlüler SMS sıralaması

Survivor'da Ünlüler takımında SMS birincisi Çağrı Atakan oldu. Çağrı gözyaşlarını tutamayarak; ''Ben bu sefer sevinçten ağlıyorum, çok mutlu oldum. Hiç beklemiyordum, Allah razı olsun.'' dedi. 

10 Gonca
9 Öykü
8 Merve
7 Sergen
6 Melis
5 Doğan
4 İlayda
3 Batuhan
2 İsmail
1 Çağrı