hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Son dakika: Üç Kuruş neden yok, bu akşam var mı? 10 Ocak 2022 SHOW TV yayın akışı..

  Son dakika: Üç Kuruş neden yok, bu akşam var mı 10 Ocak 2022 SHOW TV yayın akışı..
  expand

  Üç Kuruş izleyicileri heyecanla yeni bölümü beklerken diziyi yayın akışında göremeyenler durumu sorgulamaya başladı. 10 Ocak SHOW TV yayın akışında saat 20:00 yeni bölümün yer almaması Üç Kuruş neden yok, bu akşam var mı? sorgulamalarını hızlandırdı. İşte detaylar..

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Üç Kuruş dizisi SHOW TV’de yeni bölümleri ile her hafta pazartesi akşamları izleyici ile buluşuyor. SHOW TV’in sevilen dizisi Üç Kuruş en son 9. Bölümü ile izleyici karşısına çıktı. Normalde 10. bölüm ile izleyiciyle buluşacak olan diziyi yakın akışında göremeyenler Üç Kuruş’un bu akşam neden olmadığını ve yeni bölümün ne zaman yayınlanacağı merak ediliyor.

  ÜÇ KURUŞ NEDEN YOK?

  Üç Kuruş dizisinin yeni bölümü bu akşam kovid vakaları nedeniyle ekrana gelmiyor. Dizi 10. Bölümü ile 10 Ocak Pazartesi günü izleyici karşısına çıkacak. Birsen Altuntaş'ın haberine göre, dizi oyuncuları 10 Ocak günü yayımlanacak bölüm için sete çıkacakken sette görülen korona vakaları nedeniyle dizi sete çıkamadı. Uraz Kagılaroğlu'nun kovid-19 testinin pozitif çıktığı açıklanmıştı. Üç Kuruş dizisinin 10 Ocak günü koronavirüs nedeniyle ekrana gelemeyeceği öne sürülüyor. Ancak resmi bir açıklama yapılmadı. 

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow