Son Dakika

Squid Game dizisi hayranlarına müjde! İkinci sezonu çekilecek

A A

10.11.2021 - 01:08

Tüm dünyada büyük bir izleyici kitlesine kavuşan Squid Game dizisinin 2. sezonu çekilecek. Yoğun ilgi nedeniyle diziye devam etme kararı alındı ancak Netflix tarafından henüz resmi bir açıklama yapılmadı.

Squid Game dizisi hayranlarına müjde! İkinci sezonu çekilecek

Dizi ve film platformu Netflix'te yayınlanan Güney Kore yapımı Squid Game dizisi hayranlarına dizinin yaratıcısından sevindiren haber geldi.

"TALEP VAR"

Dizinin Los Angeles'ta düzenlenen özel gösteriminde konuşan yönetmen Hwang Dong-hyuk, "Dizi çok fazla sevildi ve ikinci sezon için çok talep var" dedi.

"İKİNCİ SEZON ÇEKİLECEK"

Yönetmen Dong-hyuk, ikinci sezonun ne zaman ve nasıl olacağını söylemek için çok erken olduğunu düşündüğünü belirtse de şu anda kafasında planlama sürecinde olduğunu açıkladı. Hwang Dong-hyuk, gösterilen yoğun ilginin karşılığında ikinci sezonun çekileceğini "Gi-hun dönecek ve dünya için bir şeyler yapacak, size bunun sözünü veriyorum" sözleriyle onayladı.

NETFLIX'İN EN ÇOK İZLENEN YAPIMI OLDU

Squid Game, 9 bölümlük ilk sezonu 17 Eylül'de yayınlanmıştı. Dizi, yayınlandığı günden bu yana dünya çapında büyük bir ilgi gördü. Netflix'in açıkladığı verilere göre, dizi ilk bir ay içinde 111 milyon izleyiciye ulaştı.