magazin haberleri

Şükran Ovalı diziden ayrıldığını açıkladı

Şükran Ovalı diziden ayrıldığını açıkladı

Nurgül Yeşilçay'ın ayrılması üzerine "Paramparça" dizisine Ayşe karakteriyle dahil olan Şükran Ovalı sezon finaliyle kadrodan ayrılacağını duyurdu.

Dizi ekibine ve izleyicilere teşekkür eden Şükran Ovalı vedasını şu sözlerle duyurdu;


"Güzel ekip öncelikle canım olan, her gördüğümde gülümsediğim hocam Altan Dönmez'e ve onun eşliğindeki tüm ekibe teşekkür etmek istiyorum. Şeref Meselesi'nden sonra sanki kaldığımız yerden devam ediyormuşuzcasına, her sabah sizi görmek benim için mutluluktu. Ve tabii ki tüm oyuncu arkadaşlarım; canım Erkan'a, Ebru'ya, setin en gençleri ve bir o kadar başarılıları; Alina'ya, Leyla'ya, Burak'a ve çok kıymetli Hümeyra'ya Barış'a herkese ayrı ayrı çok teşekkür ediyorum .Çok büyük keyif aldığım Ayşe karakterinin yolculuğu buraya kadardı ve bu yolculuğunda ona benim hayat vermemi isteyen yapım şirketimiz Endomel'e ayrıca teşekkür ederim.Seneye Paramparça bu çok güzel ekiple yoluna devam edecek kalpten başarılar dilerim. Görüşmek üzere."


 
 

Güzel ekip 🙏 öncelikle canım olan, her gördüğümde gülümsediğim hocam Altan Dönmez’e ve onun eşliğindeki tüm ekibe teşekkür etmek istiyorum… Şeref Meselesi’nden sonra sanki kaldığımız yerden devam ediyormuşuzcasına, her sabah sizi görmek benim için mutluluktu… Ve tabii ki tüm oyuncu arkadaşlarım; canım Erkan’a, Ebru’ya, setin en gençleri ve bir o kadar başarılıları; Alina’ya, Leyla’ya,burağa Ve çok kıymetli Hümeyra’ya Barış’a herkese ayrı ayrı çok teşekkür ediyorum 🙏 Çok büyük keyif aldığım Ayşe karakterinin yolculuğu buraya kadardı ve bu yolculuğunda ona benim hayat vermemi isteyen yapım şirketimiz Endemole ayrıca teşekkür ederim. Seneye paramparça bu çok güzel ekiple yoluna devam edicek kalpten başarılar dilerim..görüşmek üzere🙏🎈


@sukranovali tarafından paylaşılan bir fotoğraf ()
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS