magazin

Survivor 2018 kadrosu genişledi: All Star ve gönüllüler takımı kadrosuna yeni yarışmacılar!

  1. Magazin
Survivor 2018 kadrosu genişledi: All Star ve gönüllüler takımı kadrosuna yeni yarışmacılar!

Gönüllüler ve ünlüler takımı yarışmacılarına 4 yeni ismin katılmasıyla Survivor 2018 kadrosu genişledi. Yeni sezonda "Sportif Survivor" anlayışının benimseneceğini ifade eden Ilıcalı, gönüllüler takımı yarışmacılarıyla ilgili ilk sinyalleri vermişti. 10 Şubat'ta yayın hayatına başlayan programda bulunan gönüllülerin büyük bir bölümünün milli sporculardan oluşması ise bu açıklamayı doğrulamış oldu. İşte Survivor 2018 kadrosu ve all starlar ile mücadele eden gönüllüler takımı yarışmacılarının tamamı...Survivor 2018 kadrosu All Star takımını oluşturan yarışmacıların hemen ardından gönüllüler takımında yer alacak isimlerin açıklanmasıyla netleşmişti. İşte o isimlerin tamamı...
Survivor 2018 kadrosu Hilmi Cem İntepe kimdir?
Geçtiğimiz yıllarda Survivor adlı yarışma programında 2 kez bulunan Hİlmi Cem İntepe 2 kez katıldığı programda büyük başarılar elde etmişti. 1992 doğumlu olan başarılı yarışmacı ilk programın ardından Bodrum Masalı adlı dizide "Kelebek" karakterine hayat vermişti. All Star'ın ilk kendisinin ikinci sezonu olan yarışmada Turabi ile olan dostluğu dikkatlerden kaçmamıştı. Muhteşem Yüzyıl ve Çılgın Dersane 4'te de oynayan Hilmi Cem İntepe, yarışmada kendisi için olan ilk sezonda şampiyon olmuş diğer sezonda ise üçüncülük elde etmişti.
Survivor 2018 kadrosu Merve Aydın kimdir?
1980 İstanbul doğumlu olan Merve Aydın, Milli atlet olarak Türkiye'yi birçok yarışmada temsil etmiş 2008 ve 2013 yıllarında gümüş madalyonun sahibi olmuştur. Londra'da gerçekleştirilen 2012 Yaz Olimpiyatları'nda sakatlanmasına rağmen yarışı tamamlamak istemesi tüm stat tarafından alkışlanmasında dünya spor basınının gündemi olmasına neden olmuştu. Survivor'da 1 üçüncülüğü ve 1 ikinciliği olan Aydın, yeni sezonun da iddialı isimleri arasında yer alıyor.
Survivor 2018 kadrosu: Murat Ceylan kimdir?
1991 İstanbul doğumlu olan Murat Ceylan, spor, müzik ve oyunculuk ile yakından ilgileniyor. İstanbul Bilgi Üniversitesi Reklamcılık bölümü mezunu olan Ceylan, Survivor'daki ilk sezonunda Hilmi Cem ile birlikte uzun süre mücadele etmiş ve sıkı dost olmuştu. Yarışmanın sona ermesinin ardından TV8'de yayınlanan Para Bende isimli programda sunuculuk yapan Murat Ceylan daha sonra müzik çalışmalarına yöneltmiş ve albümü içerisinde yer alan parçalarına klip çekmişti.
Survivor 2018 kadrosu: Sahra Işık kimdir?
Hırslı yapısı ile Survivor'un dikkat çeken isimleri içerisinde yer alan Sahra Işık ilk sezonunda tartışığı yarışmacının kendisine şiddet uygulamasının ardından elenmesine neden olmuştu. 1991 İstanbul doğumlu olan Işık, Haliç Üniversitesi antrenörlük bölümünden mezun olmuştu. Gençlik yıllarında Fenerbahçe'nin bayan voleybol takımı içerisinde de yer alan Işık, bu sezon da iddialı açıklamalarda bulundu.
Survivor 2018 kadrosu Nihat Doğan kimdir?
1976 doğumlu olan başarılı şarkıcı Survivor'a katıldığı ilk sezonda büyük bir başarı elde etmişti. 2011 yılında ünlüler ve gönüllüler takımının karşı karşıya geldiği programda 2. olan Doğan, 2015 yılında All Star'a katılmak üzereyken kullandığı ifadeler nedeniyle yarışmaya alınmamıştı.
Survivor 2018 kadrosu Damla Can kimdir?
Survivor'da başarılı bir sezon geçirdiği esnada sigara içerken görüntülerinin ortaya çıkması performansının önüne geçmişti. Bu nedenle açıklama yapmak zorunda kalan Ilıcalı, yarışmacının uyarıldığını duyurmuş ve bundan sonra böyle bir durumun olmaması için daha fazla özen göstereceklerini ifade etmişti. Kişisel gelişim koçu ve spor eğitmenliği de yapan Can, yarışma öncesi sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada "Her şeye rağmen benimle misiniz?" diye sormuştu.
Survivor 2018 kadrosu Turabi Çamkıran kimdir?
Turabi Çamkıran Survivor yarışmasının Türkiye ayağında 2 kez şampiyon olan tek isim olarak bulunuyor. 1988 doğumlu olan Turabi, hırslı yapısı nedeniyle Sahra ve diğerleri ile sık sık tartışma yaşamış kendisine taktığı "Turbo Turabi" lakabı ile hafızalara kazınmıştı. Kendine has üslubu ve üretkenliği programın takipçileri tarafından ilgi görmesine neden olan Turabi, kendisinin ikinci sezonunda dostluk kurduğu Hilmi Cem ile ilk 3'e kalmış ve ipi göğüsleyen isim olmuştu.
Survivor 2018 kadrosu Sema Aydemir kimdir?
1980 Bursa doğumlu olan Milli Atlet, Sema Aydemir, Survivor'a katıldığı ilk sezonda Sema Apak adı ile yarışmıştı. Yarışmada gösterdiği performans ile dikkatleri üzerine çeken Aydemir, program sonrası özel hayatında yaşadığı gelişmelerle bir kez daha gündeme gelmişti.
Survivor 2018 kadrosu Adem Kılıççı kimdir?
10 / 29
Survivor 2018 kadrosu genişledi: All Star ve gönüllüler takımı kadrosuna yeni yarışmacılar!
1986 Ağrı doğumlu olan Adem Kılıççı Millli Boksör olarak Türkiye'yi birçok platformda temsil etmişti. Gümüş, bronz ve altın madalya sahibi olan Adem Kılıççı farklı bir oylama türünün yapıldığı Survivor'da favori isimler arasında gösterilmesine rağmen ikinci sırada yer almıştı. Yarışma sonrası oylamanın programın takipçileri tarafından eleştirilmesine yönelik sessiz kalan Adem, Acun Ilıcalı'ya güvendiğini ifade etmişti.
Survivor 2018 Nagihan Karadere kimdir?
11 / 29
Survivor 2018 kadrosu genişledi: All Star ve gönüllüler takımı kadrosuna yeni yarışmacılar!
1984 doğumlu milli atlet Fenerbahçe SK'de yetişmesinin ardından çeşitli bayrak yarışlarında madalyalar elde etti. 2012 Yaz Olimpiyatları'nda hatalı çıkışı sonrasında yarışmadan elenince büyük üzüntü yaşayan Karadere, Survivor 2016'da çeyrek finale kadar kalmayı başardı. Yarıştığı sezonda 5. olan Karadere sert mizacı ve hırslı yapısı ile dikkatleri üzerinde topladı.
Survivor 2018 kadrosu Hakan Hatipoğlu kimdir?
12 / 29
Survivor 2018 kadrosu genişledi: All Star ve gönüllüler takımı kadrosuna yeni yarışmacılar!
Hakan Hatipoğlu, Acun Ilıcalı'nın hazırlayıp sunduğu Var Mısın Yok Musun adlı yarışma programında dikkat çeken isimler arasında yer almış ve aynı yarışmada tanıştığı Gizem Hatioğlu ile dünyaevine girmişti. Survivor Panorama'da ve TV8'e ait çeşitli programlarda sunuculuk da yapan Hakan, çekimler esnasında adada olmak istediğini sık sık dile getirmişti.
Survivor 2018 kadrosu Ümit Karan kimdir?
13 / 29
Survivor 2018 kadrosu genişledi: All Star ve gönüllüler takımı kadrosuna yeni yarışmacılar!
1979 Berlin doğumlu olan Ümit Karan, futbolculuk kariyerine Almanya'da başladıktan kısa bir süre sonra Türkiye'ye Gençlerbirliği takımına transfer olmuştu. 2001 yılında Galatasaray'a katılmasının ardından büyük başarılara imza atan Karan, 2011'de futbolu bırakmış ve Eskişehirspor'da Sportif Direktör olarak çalışmıştı. Survivor 2013'ün başarılı isimlerinden olan Karan, yarışlarda gösterdiği performanslarla büyük övgü toplamıştı.
Birsen Bekgöz kimdir?
14 / 29
Survivor 2018 kadrosu genişledi: All Star ve gönüllüler takımı kadrosuna yeni yarışmacılar!
1980 Berlin doğumlu olan Birsen için yapılan açıklama ise şöyle; Kısa mesafe koşucusu olan Birsen Bekgöz; 204-2005 yıllarında 200 metrede, 2004-2006 yıllarında 400 metre engellide, 2010-2013 yıllarından 400 metre engelli yarışlarında zirvede yer edinmiştir. 2004 yılında düzenlenen 400 metre engelli Cezmi Or Kupası’nda altın madalya, 2005 Akdeniz Oyunları’nda 4×400 bayrak yarışında bronz madalya kazanmıştır. İslam Oyunları’nda 4×100 metre bayrak takımında altın, 4×400 metre bayrak takımında ise gümüş madalya almıştır.
Ramazan Kalyoncu kimdir?
15 / 29
Survivor 2018 kadrosu genişledi: All Star ve gönüllüler takımı kadrosuna yeni yarışmacılar!
8 Nisan 1990'da Rize'de doğan Ramazan Kalyoncu, çocukluk yaşlarından bu yana sporun bir çok farklı dalı ile ilgilendi. 1998 yılında futbol ile ilgilenirken 2003 yılında ise boksla uğraştı. 2009 yılında Fitness Eğitmenliği yaparken Pilates, Yoga ve Bokwa ile profesyonel olarak ilgilendi. Daha sonrasında ekran önü için eğitimler alan Ramazan özel bir Tiyatro'da yer aldı ve kamera önü eğitimi aldı. Best Model Of Turkey yarışmasında finale çıkan Ramazan Kalyoncu, Idol of Models yarışmasında Türkiye'nin en iyi 3. Erkek Modeli seçildi. Sonrasında Göz6 programı ile beraber bir çok klip ve reklam filmlerinde bulundu.
Yağmur Banda kimdir?
16 / 29
Survivor 2018 kadrosu genişledi: All Star ve gönüllüler takımı kadrosuna yeni yarışmacılar!
1998 yılında İzmir'de dünyaya geldi. Genç yaşına rağmen sporda deneyimli ve başarılıdır. İzmir Büyükşehir Belediyesi Taekwondo takımında yer almaktadır. Yağmur Banda'nın en büyük başarısı 2012 yılında 55 kiloda kazandığı Taekwondo Türkiye şampiyonluğudur. Banda'nın babası Hamit Banda annesi ise Deniz Eryılmaz Banda'dır. Taekwondo'nun dışında birçok spor dalıyla uğraşan yarışmacı özellikle yüzme sporunda beceri sahibidir. 2006 yılında Taekwondoya başlayan Yağmur Banda 11 yıldır bu spor ile uğraşmaktadır.
Gamze Aksu kimdir?
17 / 29
Survivor 2018 kadrosu genişledi: All Star ve gönüllüler takımı kadrosuna yeni yarışmacılar!
1988 yılında dünyaya gelen Gamze 3 yaşındayken artistik jimnastiğe başladı. Tam 14 yıl bu sporu devam ettiren Aksu, daha sonra kule atlama sporu yapmaya başlamıştır. Modern Dans Bölümü’ne giren güzel oyuncu, sakatlanma yaşayınca Opera Bölümü’ne yatay geçiş yaptı. Sonrasında İzmir’de Paprika Grubu’nu kuran Gamze Aksu, uzun süre şarkı söylemiştir. Paprika ile İzmir’de, İstanbul’da ve sahil bölgelerinde konserler vermiştir. Yalan Dünya dizisine konuk oyuncu olarak katılan yetenekli oyuncu kliplerde ve reklamlarda rol almıştır. Son olarak Recep İvedik 4 filminde Ebru karakteriyle ilk kez bir sinema filminde rol almıştır.
Funda Alkayış kimdir?
18 / 29
Survivor 2018 kadrosu genişledi: All Star ve gönüllüler takımı kadrosuna yeni yarışmacılar!
Funda ile ilgili yapılan açıklama ise şöyle; Tam adı Funda Diken Alkayış, 1987 yılında Mersin’de doğmuştur. Eğitimini Mersin Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu’nda tamamlamıştır. 2009 yılında zayıflama amacıyla spora başlayan Funda Diken Alkayış; daha sonra sporu hayatına dâhil etmiş ve Kick Boks, Muay-Thai ve Wushu spor dallarıyla uğraşmaktadır. Kickboksu erkek sporu olarak görmediğini birçok kadın sporcunun erkek sporcudan başarılı olduğunu belirtmiştir. Bir sporda başarılı olmak için istemenin ve kazanmaya olan inancın önemli olduğunu belirtmiştir. Dünya Şampiyonu olan ve ülkemize 2 altın madalya getirmiştir
Melih Özkaya kimdir?
19 / 29
Survivor 2018 kadrosu genişledi: All Star ve gönüllüler takımı kadrosuna yeni yarışmacılar!
Oyunculuk kariyerine Melih Özkaya 2011 yılında kamera önü eğitimi alarak başladı. 2012 yılında Yer Gök Aşk dizisinin üçüncü sezonunda rol alan Melih beklediği başarıyı bulamadı. Oyunculuk eğitimini devam ettiren yakışıklı yarışmacı aynı zamanda voleybol sahalarında yer aldı.
Çocukluk yıllarından itibaren spor dalları ile ilgilenen Melih Özkaya amatör ve kısa vadeli çalışmalarının ardından profesyonel olarak voleybol oynamaya başladı. İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nde alt yapısında oynayan Melih Özkaya 8 yıl süren profesyonel voleybol deneyiminden sonra 2. Lig voleybol takımlarında da yer almaya başladı. Özkaya, Tokat, Payas Belediye Spor, Tofaş, Diyarbakır, Sivas ve daha pek çok voleybol takımında oynadı. Melih Özkaya 3. Lig voleybol takımlarında da boy gösterdi.
Marcus kimdir?
20 / 29
Survivor 2018 kadrosu genişledi: All Star ve gönüllüler takımı kadrosuna yeni yarışmacılar!
Eğitimini University Of Miami'de tamamlamıştır. İstanbul'da yer alan model ajansında 3 yıl çalıştıktan sonra 2010 yılında California'ya yerleşen Marcus, burada da İstanbul'da yapmakta olduğu işini devam ettirmiştir. Şirketin yöneticiliğini üstlenmekte olan Yiğit Marcus Aral, yazılım mühendisidir. Her şeyi geride bırakıp Survivor'a gittiğini ifade eden Marcus, sosyal paylaşım platformunda şu ifadelere yer vermiştir; "Evi ve yasamı bırakıp gitmek her zaman çok zor, nereye ve ne kadar gideceğini bilmemek de cabasi ama şu an zaman macera zaman" Survivor Marcus, sakin yapısı ve farklı tarzıyla dikkat çekiyor.
Cumali Akgül kimdir?
21 / 29
Survivor 2018 kadrosu genişledi: All Star ve gönüllüler takımı kadrosuna yeni yarışmacılar!
Cumali Akgül Iğdır doğumlu ve 32 yaşındadır. Evli ve dört çocuk babası olan Cumali Akgül Survivor 2018 Gönüllüler takımının ilk yarışmacısıdır. Daha önce defalarca Survivor’a başvuru yapan ancak kabul edilmeyen Akgül, Iğdır’dan İstanbul’a 50 günlük yürüme serüveninden sonra “hayallerinizi bırakmayın inancın sonu başarıdır.” Sloganı ile gündeme oturdu.
Gizem Kurtulan kimdir?
22 / 29
Survivor 2018 kadrosu genişledi: All Star ve gönüllüler takımı kadrosuna yeni yarışmacılar!
Uludağ Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor bölümünden mezun olmuştur. Yarışmada gönüllüler takımında yarışacaktır. Güzelliğinin yanı sıra sportif kimliği ve güçlü fiziği ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Plates eğitmenliği yapan Gizem Kurtulan 1994 yılında Bursa Mustafakemalpaşa’da dünyaya gelmiştir. Gizem Kurtulan’ın sevgilisi yoktur. Yarışmaya kadarki süreçte eğitmenliğini yaptığı çocuklar ile bolca vakit geçirmiş ardından yoğun bir antrenman programı ile yarışmaya hazırlanmıştır.

Anıl Berk Baki kimdir?
23 / 29
Survivor 2018 kadrosu genişledi: All Star ve gönüllüler takımı kadrosuna yeni yarışmacılar!
1991 yılında İstanbul'da dünyaya gelmiştir. Yeditepe Üniversitesi Reklam Tasarımı ve İletişim Bölümü mezunu Anıl Berk Baki Yelken sporu ile ilgilenmekte aynı zamanda Milli sporcudur. Bunun dışında Crossfit antrenörü olarak spor yaşantısını sürdürmektedir. Yelken ve crossfit dışında uzun süre amerikan futbolu, voleybol ve atletizm ile ilgilenmiştir. Anıl Berk Baki baba tarafından aslen Trabzon'ludur.
Nevin Yanıt kimdir?
24 / 29
Survivor 2018 kadrosu genişledi: All Star ve gönüllüler takımı kadrosuna yeni yarışmacılar!
16 Şubat 1986 yılında dünyaya gelmiş Türk atlet. Nevin Yanıt, kariyerine 2006 yılında başladı. Kısa mesafe koşan Nevin Yanıt, Fenerbahçe Spor Kulübü'nde mücadele etti.

BAŞARILARI

2006 Türkiye Üniversitelerarası Atletizm Şampiyonası'nda 100 metre ve 100 metre engellide altın madalya kazandı. Avrupa şampiyonu İspanyol Gloria Alozie'yi de geçerek altın madalyanın sahibi oldu; böylece Esen Kızıldağ'a ait 100 metre bayanlar engelli yarışı Türkiye rekorunu kırarak eline geçirdi ve 100 metre engelli mesafesini 13 saniyenin altında koşan ilk Türk atlet oldu. 60 metre engelli ve 100 metre koşularında da başarılı olan Yanıt'ın asıl başarılı olduğu branş 100 metre engelli yarışlarıdır. 2010 Avrupa Takımlar Birinci Lig Atletizm Şampiyonası'ndaki 100 metre engelli koşusunda 12.74 saniyelik derecesiyle kendine ait rekoru kırarak, dünya şampiyonu İrlandalı Derval Orourke'un önünde şampiyon oldu. 2012 Londra Olimpiyatları'nda Türkiye rekoru kırarak ikinci oldu. Yanıt, 100 metre engelli final koşusunda yine 12.58 saniyelik derecesiyle 5. oldu. Fakat aldığı doping cezası nedeniyle bu dereceleri iptal edildi.
Ecem Karaağaç kimdir?
25 / 29
Survivor 2018 kadrosu genişledi: All Star ve gönüllüler takımı kadrosuna yeni yarışmacılar!
14 Temmuz 1991 Bursa doğumlu yarışmacı Yaşar Üniversitesi Mimarlık Fakültesi mezunudur. Daha önceden Göz 6 yarışmasında Survivor için yarışan Karaağaç heyecanı seven bir yapıya sahiptir. Geçen yıl Göz 6 yarışmasında Survivor’a katılmayı çok istemiş ancak nasip bu yılmış. Profesyonel olarak yüzücülük yapmakta olup 6 yıl kadar lisanslı basketbol oynamıştır. Ayrıca okçuluk, rüzgar sörfü, futbol, kayak ve binicilikle uğraşmıştır. Ecem Karaağaç, Göz6’nda finale kalmayı başaran üç kızdan biridir.

Survivor 2018 All Starlar tanıtımı
Survivor ıssız bir adada hayatta kalma mücadelesi veren yarışmacıların zor yaşamı ve birincilik mücadelesi başladı! İşte All Starlar takımı...
Mustafa Kemal kurt kimdir?
27 / 29
Survivor 2018 kadrosu genişledi: All Star ve gönüllüler takımı kadrosuna yeni yarışmacılar!
Samsun 19 Mayıs Üniversitesi Beden Eğitimi Bölümü mezunudur. Yaşamını İstanbul'da sürdüren Kurt, profesyonel Rugby oyuncusudur. Aynı zamanda Türk Rugby Milli Takımı'nın kaptanı ve 8 yıllık oyuncusu olan Mustafa Kemal, Rugby'nin yanı sıra Crossfit sporuyla da ilgileniyor. Crossfit alanında uluslararası müsabakalarda yer alan Kurt, Survivor 2018’de performanslarını sergilemeye devam edecek.
Yiğit Dikmen kimdir?
28 / 29
Survivor 2018 kadrosu genişledi: All Star ve gönüllüler takımı kadrosuna yeni yarışmacılar!
1987 İstanbul doğumlu olan Yiğit bir süre amatör kümede futbolculuk yaptı. Crossfit sporu ile yakından ilgilenen Dikmen’in Buse Şengül adındaki kız arkadaşıyla ilişkisi devam ediyor. Programın 2014 sezonunda gönüllüler takımı yarışmacıları arasında olan Yiğit, katıldığı sezonda başarılı sonuçlar elde etmişti. Özellik Turabi Çamkıran ile yaşadığı sert tartışmalar programa damga vurmuştu. Yarışma sonrasında Şehrin Melekleri, Hayat Mucizelere Gebe ve Umuda Kelepçe Vurulmaz projelerinde yer alan Yiğit oyunculuğuyla da dikkatleri üzerine çekmişti.

Batuhan Buğra Eruygun kimdir?
29 / 29
Survivor 2018 kadrosu genişledi: All Star ve gönüllüler takımı kadrosuna yeni yarışmacılar!
Milli sporcu olan yarışmacı 1991 yılında İstanbul'da doğdu. Eğitim hayatını Marmara Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi'nde bitirdi ve atletizm sporu ile yakından ilgilendi. 110 metre engelli yarışmalarında koşan Batuhan Buğra Eruygun, Fenerbahçe Spor Kulübünün lisanslı ve milli sporcusudur. 2013 yılında katıldığı yarışmada 7.98'lik derecesi ile 60 metre engelli Türkiye Salin 2013 yılında Türkiye Atletizm Federasyonu tarafından, doping kullandığı gerekçesi ile iki sene boyunca resmi müsabakalardan men edilen Eruygun'a 2015 yılında kanser teşhisi konulmuş ve uzun bir tedavi sürecinin ardından kanseri yenerek çok sevdiği atletizm sporuna devam etmiştir.
{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS