magazin haberleri

Survivor 2019 eleme adayları belli oldu, yarışmadan kim elenecek?

Survivor 2019 eleme adayları belli oldu, yarışmadan kim elenecek?

Survivor fragman videosu 11 Şubat günü ekranda olacak yeni bölümde yaşanacakları gösterdi. Dokunulmazlık oyununda yaşanan kayıp sonrasında ada konseyinde içerlerinden bir ismi yazmak zorunda kalan Türk takımı 3 aday çıkardı. Peki, Survivor 2019 eleme adayları kimler oldu?

Survivor’dan elenen isim oylama sonuçlarının açıklanmasının ardından yanıt bulacak. Öte yandan sakatlık nedeniyle içlerinden bir ismin Survivor’a veda edecek olması Türk takımı yarışmacılarını üzdü. İşte yeni haftanın eleme adayları ve son bölümde yapılan açıklamalar…

Survivor Türkiye-Yunanistan altıncı bölümde gerçekleşen ada konseyinde dokunulmazlık sembolünü kaybeden Türk takımında bireysel dokunulmazlık sahibi yarışmacılar ikinci ve üçüncü eleme adaylarını belirledi. Sude’nin belirlediği isim Okay, Bora’nın belirlediği isim ise Atakan oldu. Böylece eleme potasına Kader, Atakan ve Okay kaldı. Sms oylamasına kalan üçlü halktan oy istedi.

KADER SİTEM ETTİ

Türk takımı yarışmacılarından olan Kader takım arkadaşlarına sitemde bulunarak şu ifadeleri kullandı; Bence arkadaşlar konsepti çok yanlış anlamışlar. Tamamen performansa göre değerlendirmeleri gerekiyordu, performansımın iyi olduğunu düşünüyorum. Türkiye’yi iyi temsil ettiğimi düşünüyorum. Adadan gitmek istemiyorum, söz hakkını Türkiye’ye bırakıyorum. Türk halkının hakkaniyetine güveniyorum.

OKAY ŞAŞIRDIĞINI BELİRTTİ

Eleme potasındaki isimlerden biri olan Okay’ın söz aldıktan sonra yaptığı açıklama şöyle; Sonuç biraz şaşırttı tabi, iletişimle ilgili bir eleştiri aldım. Herkesle iletişimimin gayet iyi olduğunu düşünüyorum, takıma getirdiğim sayılarda yeterli bence. İlk haftalarda kendimi daha çok gösteremedim. İlerleyen süreçte daha da iyi olacağımı biliyorum. Umarım gitmem, burası hayallerim benim, sonuna kadar burada kalmayı hedefliyorum. Türk halkının taktirine kalmış diyorum.

SURVİVOR 11 ŞUBAT 2019 FRAGMANI

{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS