magazin haberleri

Survivor 2019 eleme adayları kimler oldu, dokunulmazlığı kim kazandı?

Survivor 2019 eleme adayları kimler oldu, dokunulmazlığı kim kazandı?

Survivor son bölümde dokunulmazlık oyunu sonrasında eleme adayları belirlendi. Sembolu kazanan takım konseyde rahat bir nefes alırken diğer takım eleme heyecanı yaşadı. Peki, Survivor 2019’da eleme adayları kimler oldu ve son bölümde dokunulmazlığı kim kazandı?

Survivor eleme adayları ada konseyinde yapılan oylama sonrasında belirlendi. Hikmet’in ağır sakatlığının damga vurduğu bölümde üzücü gelişmeler yaşandı. Yarış esnasında Hikmet’in parkurda bir bölgede ayağını çarpması sonucunda sakatlık meydana geldi.


Hikmet’in bağırmalarının ardından yanına koşan diğer yarışmacılar onun durumunu görünce gözyaşları içerisinde kaldı. Hikmet ise ambulansa bindirilirken “Böyle bitmemeliydi” diyerek acı içerisinde bağırmaya devam etti.


SURVİVOR ELEME ADAYLARI KESİNLEŞTİ


Survivor Türkiye Yunanistan’ın 72. bölümünde haftanın ilk dokunulmazlık oyununu siyah takım kazandı. Yunan yarışmacıların oyları ile Afroditti, Türk yarışmacıların oyları ile Ria bu haftanın ilk eleme adayları oldu.


ACUN ILICALI’DAN ESKİ YARIŞMACI AÇIKLAMASI


Survivor’ın bu haftaki eleme adaylarını belirlemek için gerçekleşen ada konseyinde Acun Ilıcalı, yarışmacılara sürpriz gelişmeyi açıkladı. Survivor'ın unutulmayan yarışmacıları Dominik'e gelecek, eski ve yeni yarışmacılar arasında kıyasıya bir mücadele yaşanacak.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS