Survivor 2019 eleme adayları kimler oldu, dokunulmazlığı kim kazandı?

Survivor 2019 eleme adayları kimler oldu, dokunulmazlığı kim kazandı?

Survivor 2019 eleme adayları kimler oldu, dokunulmazlığı kim kazandı?

Survivor son bölümde eleme adayları belirlenmeden önce dokunulmazlık mücadelesi yaşandı. Ada konseyini rahat geçirmek isteyen iki takımın mücadelesinde kaybeden taraf ise bu hafta Türk takımı oldu. Peki, Survivor’da Türk takımı yarışmacıları içerisinden eleme adayları kimler oldu?

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Survivor 2019 eleme adayları dokunulmazlık oyunu sonrasında ada konseyinde verilen isimlerin açıklanmasıyla ortaya çıktı. Eleme heyecanı yaşayacak olan Türk takımı yarışmacıları konseyde adadan gönderilmesini istedikleri isimleri belirledi. İşte Survivor son bölümde yaşanan gelişmeler ve eleme öncesi yapılan değerlendirmeler…

Haftanın ikinci dokunulmazlık oyununu 10-9 skorla Yunan takımı kazandı. Türk ve Yunan takımı finalde bayrak yarışı oynadılar. Kazanan ise Yunan takımı oldu. Dolayısıyla bu hafta adaya veda edecek isim geçtiğimiz hafta olduğu gibi Türk takımından olacak.

BİREYSEL DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

Dokunulmazlık oyununu kaybeden Türk takımı kendi arasında bireysel dokunulmazlık oyununu oynadı. Zorlu oyunu kazanan isim erkeklerde Yusuf, Kızlarda ise Melisa oldu.

Bu sonuçla birlikte Yusuf ve Melisa bir hafta daha adada kalmayı garantilemiş oldu ve ada konseyinde bir eleme adayı belirleme hakkı kazandı.

SURVİVOR 2019 ELEME ADAYLARI BELLİ OLDU

Survivor'da bu hafta dokunulmazlığı kaybeden Türk takımında eleme adayları belli oldu. Ada konseyinde yapılan oylama sonucu en çok oyu alan Ecem ilk eleme adayı olarak belirlendi.

İkinci eleme adayını ise bireysel dokunulmazlığı kazanan Melisa söyledi. Melisa’nın belirlediği ise Okay. Üçüncü eleme adayı da Yusuf tarafından belirlendi ve üçüncü eleme adayı Hakan oldu.

Bu sonuçla birlikte Ecem, Okay ve Hakan’dan biri yapılacak SMS oylaması sonucu şampiyonluk hayallerine ve Survivor adasına veda edecek.