magazin haberleri

Survivor 2019'da kim elenecek? İşte ada konseyindeki eleme adayları...

Survivor 2019'da kim elenecek? İşte ada konseyindeki eleme adayları...

Survivor'dan elenen isim ada konseyinde SMS oylarının açıklanmasının ardından ortaya çıkacak. Acun Ilıcalı'nın sonucu duyurmasıyla birlikte Türk takımından bir isim adaya veda edecek. Peki, Survivor eleme adayları arasında yer alan Atakan, Kaan ve Bora üçlüsünden kim elenecek?

Survivor 2019 son bölümde dokunulmazlık oyunu heyecanlı dakikaların yaşanmasına neden olmuştu. Kıyasıya rekabetin olduğu gecede yarışmacılar dokunulmazlığı sahibi olabilmek için mücadele etti. Peki, dokunulmazlık oyununu Survivor 2019’da kim kazandı?

ÖDÜL OYUNUNU KAZANAN TAKIM

Survivor Türkiye - Yunanistan'da iki takım erzak ödülü için nefes kesen bir mücadele verdi. Türk takımı, rahat bir oyunla Yunan takımına karşı 10-7 skorla erzak ödülünü kazanan taraf oldu.

SURVİVOR DOKUNULMAZLIK OYUNUNU HANGİ TAKIM KAZANDI?

Yarışma programı Survivor'da bu hafta Türk ve Yunan takımları haftanın birinci dokunulmazlık oyunu için karşı karşıya geldi. Oldukça zorlu bir parkurda kıyasıya mücadeleye sahne olan oyununun sonunda kazanan 10’a 4 gibi net bir skorla Türk takımı oldu.

Oynanan ikinci dokunulmazlık oyununda ise son ana kadar nefes kesen bir mücadele vardı. İkinci dokunulmazlık oyununu Yunan takımı kazandı ve final etabı oynandı. Oynanan final etabında Yunan takımı kazanarak bu hafta elenme adayı olmaktan kurtuldu. Bu hafta Türk takımından bir kişi adaya veda edecek.

SURVİVOR 2019 ELEME ADAYLARI KİMLER OLDU?

Survivor'da bu hafta dokunulmazlığı kaybeden Türk takımında eleme adayları belli oldu. Takım kararıyla eleme adayı olan ilk isim Atakan oldu. İkinci eleme adayını ise bireysel dokunulmazlığı kazanan Ecem söyledi ve ikinci eleme adayı Kaan oldu. Üçüncü eleme adayı ise Okay tarafından belirlendi ve üçüncü eleme adayı Bora oldu.

GEÇEN HAFTA SURVİVOR’DA KİM GİTTİ?

Geçtiğimiz hafta oynanan iki dokunulmazlık oyununu da kaybeden Yunan takımı 3 eleme adayı çıkarmıştı. Elenme adaylarından olan İoulieta, Spyros ve Vasilis arasından bir isim bu akşam yapılan SMS oylamasında en az oyu alarak adaya veda etti.

Survivor 2019 Türkiye - Yunanistan mücadelesine veda eden son isim en az oyu alarak İoulieta oldu.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS