Survivor 2019’da eleme adayları kimler oldu, dokunulmazlığı hangi takım kazandı?

Survivor 2019’da eleme adayları kimler oldu, dokunulmazlığı hangi takım kazandı?

Survivor 2019’da eleme adayları kimler oldu, dokunulmazlığı hangi takım kazandı?

Survivor’da eleme adayları ikinci dokunulmazlık oyunu sonrasında gerçekleştirilen ada konseyinde belirlendi. İlk dokunulmazlık oyunundan galip gelen Türk takımı ikinci karşılaşmaya avantajlı olarak çıktı. Peki, Survivor son bölümde dokunulmazlık oyununu kim kazandı?

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Survivor 2019 eleme adayları heyecanlı anların yaşandığı ada konseyinde belirlendi. Aralarından bir ismi daha kaybetmek isteyemeyen Türk takımı yarışmacıları rekabetin tavan yaptığı dakikalarda ellerinden gelen mücadeleyi verdi.

İşte Survivor 2019 son bölümde yaşananlar ve eleme heyecanı sonrasında adı çıkan isimler…

İKİNCİ DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

Rekabet dozunun her geçen gün yükseldiği Survivor’ın yayınlanan son bölümünde takımlar dokunulmazlık mücadelesi verdi. Geçtiğimiz hafta kendi aralarından bir ismi göndermek zorunda kalan Türk takımı, bu kez bir hayli iddialı başladı. Hız ve denge isteyen oyun başa baş geçse de son anda atak yapan Türk takımı, 4 puan farkla kazandı. 6-10'luk skor sonucunda konseye giden taraf Yunanistan takımı oldu.

SURVIVOR'DA ELEME ADAYLARI KİMLER OLDU?

Survivor'da eleme öncesi sürpriz bir gelişme yaşandı ve Acun Ilıcalı: "Kurala göre Yunan takımında bu akşam erkekler aday olmak zorunda çünkü kadın erkek sayılarının arasında ikiden fazla olmamalı" açıklamasını yaptı.

Eleme adayları ise konsey sonrası ilk olarak Yunan takımının yaptığı oylama sonucu Tony Stavratis olurken, ikinci eleme adayını ise erkeklerde bireysel dokunulmazlığı kazanan Vasilikos'un belirledi ve bu isim de Spyros Gourdoupis oldu. Haftanın son eleme adayını ise kadınlarda bireysel dokunulmazlığı kazanan Afroditi söyledi ve bu isim de Vasilis Simos oldu... Böylece Vasilis Simos, Spyros ve Tony Stavratis eleme adayları oldu.