magazin haberleri

Dün akşam Survivor'da kim elendi, programdan kim gitti? İşte 12 Şubat'ta elenen yarışmacı...

Dün akşam Survivor'da kim elendi, programdan kim gitti? İşte 12 Şubat'ta elenen yarışmacı...

Survivor 2019’dan elenen isim 12 Şubat’ta oylama sonuçlarının açıklanmasının ardından ortaya çıktı. Salı günleri elemelerin gerçekleştiği programda ikinci veda Türk takımından gerçekleşti. Peki, eleme adayları arasında olan Kader, Atakan ve Okay arasından Survivor’da kim gitti?

Survivor kim elendi?” sorusu Acun Ilıcalı’nın kullanılan SMS oylamasına ilişkin sonuçları açıklamasının ardından yanıt buldu. Türk takımı yarışmacılarından olan Kader, Atakan ve Okay’ın eleme potasında olduğu haftada bir ismin elenmesinin ardından yarışmaya yeni bir yarışmacı da katıldı.

Türk takımı yarışmacılarından olan Kader takım arkadaşlarına sitemde bulunarak şu ifadeleri kullanmıştı; Bence arkadaşlar konsepti çok yanlış anlamışlar. Tamamen performansa göre değerlendirmeleri gerekiyordu, performansımın iyi olduğunu düşünüyorum. 

SURVİVOR’DA KİM GİTTİ?

Son bölümde yarışmaya veda eden isim duygusal anlar yaşarken Acun Ilıcalı SMS sıralamasında en az puanı alan yarışmacının Kader olduğunu belirtti. Bu sonuçlara göre Türk takımından Kader yarışmaya veda etti.

SURVİVOR'A YENİ YARIŞMACI

Survivor 2019'da dün akşam sürpriz bir isim yarışmaya dahil oldu. Evleneceksen Gel isimli evlilik programında Solmaz’la yaşadığı aşkla gündem olan Azim Kaan Güvenilir, Türk takımına dahil edildi. Kader’in vedasının ardından programa katılan Kaan, dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

SURVİVOR KAAN KİMDİR?

Evleneceksen Gel isimli evlendirme programı ile tanınan Azim Kaan Güvenilir 1990 doğumludur. 2017 yılında yarışma sonucunda nişanlandığı Solmaz Çiros ile birlikte TV8 ekranlarında yayınlanan olan Aşk-ı Roman isimli dizide başrolde yer almıştır. Anne ve babası ayrıdır, 9 kardeşi vardır.

Azim Kaan Güvenilir kendisini şöyle anlatıyor ; Sporu sevmemiz aileden geliyor. Fitness ile başladım, süper amatörde futbol oynadım. Survivor benim en büyük hedefimdir. Kendimi çok iyi ifade edebileceğimi düşünüyorum. Atışlarıma çok güveniyorum ve el becerim iyidir. Mental olarak da kendime güveniyorum Sadece aç kalmakla ilgili kendime güvenemiyorum. Sınırlarımı Survivor'da zorlamak istiyorum. Yatakta değil yerde yatmak istiyorum, aç olarak yarışmak istiyorum. Kendimi sınama istiyorum açıkçası. Çok çabuk parlayabiliyorum ama hiç bir zaman adam satmam. En büyük hayalim Survivor'a sınırlarımı zorlamaya gidiyorum ama beni kim zorlayacak onu bilemiyorum.

{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS