magazin haberleri

Survivor'da 26 Şubat 2019'da kim elendi, son bölümde Türk takımından kim gitti?

Survivor'da 26 Şubat 2019'da kim elendi, son bölümde Türk takımından kim gitti?

Survivor’dan elenen isim 26 Şubat 2019 Salı günü SMS sonuçlarının açıklanmasının ardından ortaya çıktı. Ada konseyinde eleme adayları arasından en düşük oyu alan yarışmacının açıklanmasıyla birlikte Survivor 2019’da bir veda daha yaşandı. Peki, Ecem, Kaan ve Okay üçlüsünden Survivor’da kim gitti?

“Survivor kim elendi?” sorusu Türk takımı yarışmacılarının eleme potasında yer aldığı gecede sıralamaların açıklanmasının yanıt buldu. Dokunulmazlık oyunlarının kaybedilmesinin ardından aralarından 3 ismi potaya çıkarmak zorunda kalan Türk takımı son bölümde eleme stresi yaşadı. İşte Survivor son bölümde yaşananlar ve elenen ismin açıklamaları…

SURVİVOR’DA ELEME ADAYLARI KİMLERDİ?

Survivor'da bu hafta dokunulmazlığı kaybeden Türk takımında eleme adayları belli oldu. Takım kararıyla eleme adayı olan ilk isim Atakan oldu. İkinci eleme adayını ise bireysel dokunulmazlığı kazanan Ecem söyledi ve ikinci eleme adayı Kaan oldu. Üçüncü eleme adayı ise Okay tarafından belirlendi ve üçüncü eleme adayı Bora oldu.

SURVİVOR’DA KİM GİTTİ?

Bu haftaki dokunulmazlık oyunlarını kaybeden Türkiye eleme potasına üç isim çıkarmıştı. Atakan, Bora ve Kaan arasında yapılan oylama sonucunda en az oyu alarak yarışmaya veda eden isim Kaan oldu. Kaan Güvenilir yarışmaya 2 hafta önce katılmıştı. Kaan'ın erken vedası Acun Ilıcalı'yı da şaşırttı.

ELENEN İSİM NELER SÖYLEDİ?

Yarışmaya veda eden Kaan’ın son sözleri şöyle: Üzücü tabi, yani kendi performansımı gösteremeden elenmek çok üzücü. Eminim ki çok daha farklı lanse edecektim kendimi. Yeni alışıyordum. Önemli değil. Burada iki hafta bulunmak benim için keyifti. Her şeye şükretmeyi öğrendim. Arkadaşlarıma da başarılar diliyorum. Çok fazla diyecek bir şey yok. Hakkımda hayırlısı olsun.

GEÇEN HAFTA SURVİVOR’DA KİM ELENMİŞTİ?

Geçtiğimiz hafta oynanan iki dokunulmazlık oyununu da kaybeden Yunan takımı 3 eleme adayı çıkarmıştı. Elenme adaylarından olan İoulieta, Spyros ve Vasilis arasından bir isim bu akşam yapılan SMS oylamasında en az oyu alarak adaya veda etti. Survivor 2019 Türkiye - Yunanistan mücadelesine veda eden son isim en az oyu alarak İoulieta oldu.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS