magazin haberleri

Survivor 2020 ne zaman başlayacak, yarışmacıları kimler? Acun Ilıcalı tarih verdi!

Survivor 2020 ne zaman başlayacak, yarışmacıları kimler? Acun Ilıcalı tarih verdi!

Survivor 2020 başlangıç tarihi kesinleşti. Geçtiğimiz günlerde yarışmanın şubat ayında başlayacağını duyuran Acun Ilıcalı bu kez kesinleşen tarihi duyurdu. Peki, Survivor 2020 ne zaman başlayacak ve yarışmacılar kimler olacak?

Survivor 2020 yarışmacıları için heyecanlı bekleyiş devam ederken Acun Ilıcalı’dan tarih açıklaması geldi. Eser Yenenler’in sunduğu EYS’ye katılan Ilıcalı programın yeni sezon başlangıç tarihini duyurdu. İşte konuyla ilgili tüm detaylar…


2020 SURVİVOR NE ZAMAN BAŞLIYOR?


Programın yeni sezonunun başlangıcı 16 Şubat 2020 Pazar günü olacak. Şubat ayının başlarında ise yarışmacıların tamamının isminin açıklanması beklenirken yeni sezon formatı da ünlüler-gönüllüler şeklinde olacak.


SURVİVOR 2020 YENİ SEZON YARIŞMACILARI KİMLER OLACAK?


Yeni sezon yarışmacılarıyla ilgili resmi bir açıklama gelmese de Ersin Korkut ve Uğur Pektaş isimleri ön planda yer almıştı. Çok Güzel Hareketler Bunlar’da sergilediği performans ile dikkatleri üzerine çeken Korkut’un yanı sıra Arka Sokaklar’da Murat Komiser karakterine hayat veren Pektaş’ın da yeni sezonda yarışmada olabileceği iddia ediliyor.


Geçtiğimiz sezon oynana Türkiye Yunanistan formatında ipi göğüsleyen yarışmacı Türkiye adına Yusuf Karakaya olmuştu. Yeni sezonda ise ünlüler-gönüllüler formatı devam edecek. 2020  sezonunda yaşanacaklar ve yarışmacıların tamamı ise önümüzdeki günlerde netleşmiş olacak.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS