magazin haberleri

Survivor 2020 yarışmacı kadrosu ne zaman açıklanacak?

Survivor 2020 yarışmacı kadrosu ne zaman açıklanacak?

Survivor 2020 yarışmacı kadrosu için geri sayım devam ederken yarışmanın ne zaman başlayacağı belli oldu. Geçtiğimiz haftalarda yarışmanın Şubat 2020’de başlayacağını duyuran Acun Ilıcalı bu net bir tarih verdi. Peki, Survivor 2020 ne zaman başlayacak ve yarışmacıları kimler olacak?

Survivor 2020 yarışmacıları kısa süre sonra duyurulacak. 2 ismin yarışmanın yeni sezonunda yer alacağı iddia edilse de henüz resmi bir açıklama gelmemişti. Peki, Survivor yeni sezon ne zaman başlayacak?


SURVİVOR 2020 NE ZAMAN BAŞLIYOR?


Programın yeni sezonunun başlangıcı 16 Şubat 2020 Pazar günü olacak. Şubat ayının başlarında ise yarışmacıların tamamının isminin açıklanması beklenirken yeni sezon formatı da ünlüler-gönüllüler şeklinde olacak.


YARIŞMACILAR KİMLER OLACAK?


Şimdiye kadar resmi bir açıklama gelmese de Ersin Korkut ve Uğur Pektaş isimleri ön planda yer almıştı. Çok Güzel Hareketler Bunlar’da sergilediği performans ile dikkatleri üzerine çeken Korkut’un yanı sıra Arka Sokaklar’da Murat Komiser karakterine hayat veren Pektaş’ın da yeni sezonda yarışmada olabileceği iddia ediliyor.


YENİ SEZON FORMATI NASIL OLACAK?


Geçtiğimiz sezon oynana Türkiye Yunanistan formatında ipi göğüsleyen yarışmacı Türkiye adına Yusuf Karakaya olmuştu. Yeni sezonda ise ünlüler-gönüllüler formatı devam edecek. 2020  sezonunda yaşanacaklar ve yarışmacıların tamamı ise önümüzdeki günlerde netleşmiş olacak.


 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS