magazin haberleri

Survivor 2020 yeni bölüm fragmanı: Dokunulmazlık oyununu kim kazanacak?

Survivor 2020 yeni bölüm fragmanı: Dokunulmazlık oyununu kim kazanacak?

Survivor fragman videosu dokunulmazlık oyunu esnasında adada tansiyonun yükseleceğini gösterdi. Yasin’in sinirlerine hakim olamayacağı bölümde Acun Ilıcalı tarafından dışarı alınması gündem olacak. Peki, Survivor’da bu akşam dokunulmazlık oyununu hangi takım kazanacak?

Survivor 2020’de rekabet giderek artmaya devam ediyor. Açlık ve sıcak ile mücadele eden yarışmacılar dokunulmazlık oyununda oldukça gerilecek. Yasin kendisini uyarmayan takım arkadaşlarına bağırmaya başlayacak.

Daha önce de defalarca aynı nedenle uyarı alan Yasin bu kez ceza alacak. Acun Ilıcalı sinirlerine hakim olamayan Yasin Obuz’u oyun alanının dışına davet edecek. Yasin’in ve Evrim’in oldukça gergin anlarının yer aldığı fragmanda dokunulmazlık oyunun gönüllüler için oldukça zorlu geçeceği anlaşılıyor.

9 Mayıs 2020 Cumartesi günü ekranda olacak bölümde haftanın ilk dokunulmazlığını kazanan takım ortaya çıkmış olacak.

SURVİVOR FRAGMAN VİDEOSU

GEÇEN HAFTA KİM ELENMİŞTİ?

Mert'in SMS'te yüksek oy almasıyla birlikte adaylığı düşmüş oldu. Gönüllülerde SMS birincileri olan Barış ve Ardahan olurken kadın yarışmacıları söyleyemeyecekleri için Yasin ve Cemal Can otomatik olarak eleme adayı oldu.

Ünlülerde SMS birincileri olan Mert'in söylediği isim Yunus Emre olurken, Ersin'in söylediği isim Aşkım oldu ve son olarak Aycan'ın söylediği isim Elif oldu.

Berkan, Yasin, Cemal Can, Yunus Emre, Aşkım ve Elif isimlerinin açıklanmasının ardından en az oyu olarak Survivor 2020 yarışmasına veda eden isimse Aşkım oldu.

 

 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS