magazin haberleri

Survivor 2020’de dokunulmazlığı kim kazandı, eleme adayları kimler oldu?

Survivor 2020’de dokunulmazlığı kim kazandı, eleme adayları kimler oldu?

Survivor 2020 eleme adayları dokunulmazlık oyunu sonrasında kaybeden takımın konseye giderek elenmesini önerdikleri isimlerin tespit edilmesiyle ortaya çıktı. Peki, Survivor dokunulmazlık oyununu kim kazandı ve son bölümde eleme adayları kimler oldu?

Survivor son bölümde dokunulmazlık oyunu ünlüleri yenmeyi başaran gönüllüler takımının oldu. Takım dokunulmazlığını kaybettikleri için konseye giderek bir isim belirlemek zorunda kalan ünlülerin ilk kararı belli oldu. İşte konseyde yaşananlar ve gelecek bölümün tanıtım videosu…


SURVİVOR ELEME ADAYI KİM OLDU?


Ünlüler takımı kendi arasında yaptığı oylamada Melis ve Derya arasında kaldı. Oyların sayılmasıyla birlikte Derya'nı’ Melis’ten daha fazla oy alması nedeniyle ilk eleme adayı Derya olarak açıklandı.


Diğer eleme adayları ise SMS sıralamasında en yüksek oyu alan kişiler tarafından belirlenecek ve belirlenen isimlerden en düşük oyu alan kişi yarışmaya veda edecek.


SURVİVOR FRAGMAN VİDEOSU


Yeni bölümde plaj futbolu oyunu oynanacak. Bir yarışmacının sakatlanacağı bölümde bir yarışmacı ise golü ile oyuna damga vuracak. Acun Ilıcalı da atılan gol sonrası şaşkınlığını gizleyemeyecek.


{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS