magazin haberleri

Survivor 2020 eleme adayları kimler oldu? İşte dokunulmazlığı kazanan takım...

Survivor 2020 eleme adayları kimler oldu? İşte dokunulmazlığı kazanan takım...

Survivor 2020 dokunulmazlık oyunu ünlülerin zor günler geçirdiği haftalarda yeni bir ada konseyini de beraberinde getirdi. Dokunulmazlığı kaybeden takım dün akşam ada konseyinde eleme adayları için bir araya geldi. Peki, Survivor’da eleme adayları kimler oldu ve dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı?

Sayılarının azalmasıyla birlikte Survivor’da zor günler geçiren ünlüler takımı daha fazla yarışa çıktığı için yorgunluk belirtileri göstermeye başladı. Aşkım ve Ersin’in vedasının ardından adada 5 kişi kalan ünlüler takımı mücadele etmeye devam etse de bu haftanın ilk dokunulmazlığında istediği skoru elde edemediler.

SURVİVOR DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

16 Mayıs 2020 Cumartesi günü gerçekleşen oyunda kazanan takım gönüllüler oldu. Farkın açılmasıyla birlikte ünlüler mücadeleyi artırsa da mağlup olmaktan kurtulamadılar. Dokunulmazlığın kaybedilmesiyle birlikte de ada konseyinde oylama yapan takım ünlüler oldu.

SURVİVOR 2020 ELEME ADAYLARI KİMLER OLDU?

Ünlüler takımının konseyinde ilginç anlar yaşandı. Takım arkadaşları ile sıkıntılı günler geçiren Mert bu hafta da oylamada 2 kez adı yazılınca ünlüler takımının birinci eleme adayı oldu. Aynı konseyde 2 kez adı yazılan Aycan da uzun zaman sonra ilk kez eleme potasına dahil edilen yarışmacılar arasına girdi. Aycan ve Mert normal şartlarda ünlüler takımının en yüksek SMS oylarını alan kişiler olarak biliniyor. SMS’lerin bu hafta da ikiliyi yarışmada tutup tutmayacağı ise Salı günü eleme konseyinde ortaya çıkacak.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS