magazin haberleri

Survivor Nisa nereli? Nisa Bölükbaşı Mert'e küfür etti mi?

Survivor Nisa nereli? Nisa Bölükbaşı Mert'e küfür etti mi?

Survivor 2020 gönüllüler takımı yarışmacısı Nisa Bölükbaşı oyun öncesi ünlüler takımından Mert’e Çekçe bağırarak bir şeyler söyledi. Bunun üzerine ne olduğunu anlamaya çalışan Mert “Çekçe küfür mü ediyor bu, terbiyesizlik yapma, ben senden 20 yaş büyüğüm” diyerek yanıt verdi. Peki, Survivor Nisa küfür mü etti? İşte oyun sonrası yaptığı o açıklama…

Survivor 2020 iletişim oyunu öncesinde sıra dışı bir durum yaşandı. Nisa ve Cemal Can yarışa giderken Mert kendi takım arkadaşını motive etmek için “Nisa düşecek birazdan, siz alırsınız bu oyunu” demesi üzerine Nisa bu sözlere oldukça sinirlendi.

Mert’in açıklamasının hemen ardından Çekçe bağırarak bir şeyler söyleyen Nisa’ya Mert’ten cevap gecikmedi. “Ne diyor bu, Çekçe küfür mü ediyor, terbiyesizlik yapma, şımarık” diyerek Nisa’ya cevap veren Mert’in “Ben senden 20 yaş büyüğüm” sözlerine rağmen Nisa bağırmaya devam etti.

NİSA KÜFÜR ETTİ Mİ?

Eleme gecesinin yaşandığı konseyde konuya açıklık getiren Nisa, küfür etmediğini “kapa çeneni” dediğini belirtti. Bunun ardından Mert konuyu fazla uzatmak istemediğini ifade ederken Nisa da Mert’ten özür diledi.

Acun Ilıcalı ise Nisa olayı sonrası Mert’e Sercan’ın ve kendisinin yaptığı iki hareketi hatırlattı. Öte yandan Yunus Emre’yi de uyaran Ilıcalı daha sonra elenen ismi açıkladı.

SURVİVOR NİSA NERELİ?

2 Temmuz 1998 tarihinde Çekya, Prag'da doğdu. Daha 3 aylıkken önce annesiyle, sonra yalnız yüzmeye başladı.

6 yaşındayken Çek Cumhuriyeti'ndeki en iyi takım için yüzmeye başladı, aynı yıl içinde de profesyonel kayak yapmaya davet edildi, ancak dağlar Prag'dan uzak olduğu için bu teklifi reddetmek zorunda kaldı.

8 yaşında profesyonel olarak tenis, single ve çiftler oynamaya başlayan Nisa, Prag Tenis Kulübü Cibulka'da 15 yıl performans sergiledi. 15 yaşındayken yüzmeyi bırakıp yüzme hocası oldu fakat yaşamak için takım sporuna ihtiyacı vardı ve bu yüzden voleybol oynamaya başladı. Neredeyse takımın en küçüğü olarak, libero olmaya karar veren Nisa, planladığı şekilde yoluna devam ederken, 2018'de Çek Cumhuriyeti'nde U20 kategorisinde ikincilik elde etti.

2018'de mimarlık okumaya başlayan Bölükbaşı, bu yüzden voleybolu bırakmak zorunda kaldı şimdilerde hobi olarak snowboard, bisiklet, kış ve yaz patenine devam ediyor.

SURVİVOR'DA KİM ELENDİ?

SMS birincilerinin de elenmesi için isim önerdiği ada konseyinde yarışmaya veda eden kişi ortaya çıktı. Gönüllüler takımından en fazla oyu alan isimlerden biri Barış oldu ve bu oyla birlikte potadan çıkarak adaylığı düşmüş oldu. SMS sonuçlarında göre eleme adayları olan Gizem, Ardahan, Yasin, Yunus Emre, Ezgi ve Elif arasından en az oyu alarak yarışmaya veda eden kişi Ezgi oldu

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS