Survivor 2020’de voleybol rövanşı! Nisa ve Evrim, Acun’a karşı…

Survivor 2020’de voleybol rövanşı! Nisa ve Evrim, Acun’a karşı…

Survivor 2020’de voleybol rövanşı! Nisa ve Evrim, Acun’a karşı…

Survivor 2020 yeni bölüm fragmanı Evrim’in çok istediği voleybol maçı rövanşının gerçekleşeceğini gösterdi. Nisa ve Evrim ikilisi Acun Ilıcalı ve İrem Kanan’a karşı yemek ödülü için mücadele edecek. Oyun öncesi Evrim’in oldukça iddialı açıklamaları ise yeni bölüme damga vuracak.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Survivor 2020’de Evrim’in bir süredir talepte bulunduğu voleybol maçı rövanşı bugün gerçekleşecek. Geçtiğimiz haftalarda oynana voleybol maçında Evrim, Cemal Can ve Ardahan üçlüsü Acun Medya’ya karşı sahada yer almıştı. Nisa’nın performansının da etkili olduğu mücadelede Acun Medya sahadan galibiyetle ayrılmış ve Evrim bu duruma oldukça sinirlenmişti.

İlk müsabakada bir tek Mert’in kendilerini tutması nedeniyle Acun Ilıcalı’Ya teklifte bulunan Evrim mağlubiyet sonrasında Mert’in yemek yiyip yiyemeyeceğini sormuştu. Acun Ilıcalı ise bu talebi reddetmişti.

SURVİVOR 2020 VOLEYBOL MAÇI RÖVANŞI

İlk mağlubiyetin ardından rövanş talebinde bulunan Evrim bu kez ilk maçın yıldızlarından olan Nisa ile aynı takımda yer alacak. Acun Ilıcalı ise İrem Kanan ile birlikte Evrim – Nisa ikilisine karşı sahada olacak.

İlk müsabakada olduğu gibi bu maçta da Evrim’in takımını sadece 1 isim tutacak. İkiliyi kimsenin desteklemediğini gören Cemal Can, sonuç ne olursa olsun Evrim ve Nisa ikilisini destekleyeceğini belirtecek.

Voleybol maçı rövanşından kimin galip geleceği ise 30 Nisan’daki yeni bölümde ortaya çıkacak.