magazin haberleri

'Survivor 2020'nin Renkli Yarışmacıları'

Tv8 ekranlarının fenomen yarışması 'Survivor' 16 Şubat Pazar akşamı başladı. Bu yıl ünlüler-gönüllüler konseptiyle ekranlara gelen yarışmada; daha ilk günlerden yaşanan tartışmalar, oynanan oyunlar herk tarafından konuşuluyor.Milliyet yazarı Ali Eyüboğlu'nun, "Survivor 2020'nin Renkli Yarışmacıları" başlıklı yazısı şöyle: "Survivor 2020’nin TV8’de ekrana gelen ilk bölümünü baştan sona izleyip, şunları not ettim:

Oyuncu Ersin Korkut parkurlarda ne yapar bilemem. Ancak ilk bölümde Acun Ilıcalı’ya, “Bana Ersincim diyebilirsin Acuncum” demesi, çenesini konuşturacağının işareti.

Gönüllüler’den Yasin, üslubu ve tarzıyla ‘Survivor 2020’de öne çıkacak bir yarışmacı...

Özlü sözlerle ‘Survivor’a damga vuran Turabi ve Nihat Doğan’dan sonra bu kez ‘Gönüllüler’den Ardahan, Dominik’e bayağı hazırlıklı geldi.

Survivor 2020’nin yayınlandığı ilk gece sosyal medyada hakkında en çok yorum yazılan yarışmacı Cemal Can oldu.

İlk ‘Survivor’ın -Acun sunmuyordu- birincisi oyuncu Uğur Pektaş’ın yarışmalara, “Edep çizgisini geçmeyelim” demesi güzeldi.

Her yıl daha da zorlaşan format, bu sezon bir yarışmacı için başlar başlamaz bitecek. ‘Dokunulmazlık oyunu’nu kaybeden takımdan bir kişi bu akşam elenecek.

‘Survivor’da yarışmacılar hep deniz kenarında kalıyordu. ‘Survivor 2020’de yarışmacılarda denizin yanı sıra nehir kenarında kamp mecburiyeti de geldi.

Survivor 2020’nin yayınlandığı her gün TV8’i reyting birincisi yapar mı bilemem, ama bol sürprizli, heyecanlı, tansiyonu yüksek ve renkli bir yarışma izleyeceğiz gibi..."

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS