magazin haberleri

Survivor Aycan'dan tatil pozu: Baktın olmuyor, bakmayacaksın!

Survivor 2020'de ünlüler takımında dört ay boyunca mücadele eden Aycan Yanaç, yorgunluğunu atmak için yaz tatiline çıktı. Survivor finalinden hemen sonra tatile başlayan Yanaç, yaz aylarının keyfini çıkartmayı sürdürüyor. Survivor Aycan tatil karelerini de takipçileriyle paylaşmayı ihmal etmiyor.Survivor yarışması boyunca hem psikolojik hem de fiziksel olarak yorulan Aycan Yanaç dinlemek için Ege tatiline çıktı.
Bursa’da Sercan Yıldırım’ın kardeşi Tezcan’ın düğününe katıldıktan sonra Çeşme’ye giden Aycan, adeta Çeşme- Bodrum arasında mekik dokuyor.

Aycan Yanaç’ın tatiline Survivor yarışmasından tanınan ünlü simalarda eşlik etti. Çeşme’de Yasin ve Sercan’la tatiline başlayan Survivor Aycan’a sonrasında Aşkım Burçe Tunay ile Burak Yurdugör katıldı.

İlk olarak adı Burak Yurdugör ile aşk iddialarına karışan Survivor Aycan’ın, ardından Dj Onur Soygun’un aşk yaşadığı iddia edildi.

Hakkında çıkan aşk haberlerine karşı sessizliği koruyan Aycan Yanaç, sosyal medya hesabından tatilinden kareleri paylaşmaya devam ediyor.

Pembe bikinisiyle deniz kenarında otururken bir fotoğrafını paylaşan Yanaç pozuna “Baktın olmuyor, bakmayacaksın” notunu düştü.

Fotoğrafına binlerce beğeni alan Aycan Yanaç gelebilecek eleştirilere karşı yorumları sınırlandırmayı seçti. Yalnızca takip ettiği kişilerin yorum yapmasına izin veren Survivor Aycan’a ilk yorum yakın arkadaşı Sercan Yıldırım’dan geldi.

Sercan Yıldırım yakın arkadaşı Aycan’ın bikinili fotoğrafına soru işareti koydu. Kafaların karıştıran bu soru işaretinin üzerine Aycan, cevap olarak iki soru işareti koymayı tercih etti.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS