magazin haberleri

Survivor Cemal Hünal diskalifiye mi oldu? Survivor Cemal hastalığı rahatsızlığı ne?

Survivor Cemal Hünal diskalifiye mi oldu? Survivor Cemal hastalığı rahatsızlığı ne?

Survivor 2021 ünlüler kadrosunda yer alan Cemal Hünal'ın diskalifiye olacağı iddia edildi. Cemal Hünal 10 Ocak 2021 tarihinde yayınlanan yarışmada rahatsızlığıyla dikkat çekti. Peki ama Survivor Cemal Hünal diskalifiye mi olacak?

TV8'in ilgiyle izlenen yarışması Survivor yeni sezonuyla ekrana geldi. Survivor 2021 9 Ocak Cumartesi günü yayınlanmaya başladı. Yarışma başlar başlamaz diskalifiye iddiaları gündeme geldi. Peki ama Survivor Cemal Hünal diskalifiye mi oldu?

Survivor Cemal Hünal diskalifiye mi oldu?

Acun Ilıcalı'nın ilk yarışmacı olarak Survivor aday kadrosuna alındığını açıkladığı ünlü oyuncu Cemal Hünal'ın Survivor 2021'den diskalifiye edildiği iddiaları sosyal medyaya ve magazin gündemine damga vurdu. 

Yarışmanın 10 Ocak 2021 tarihinde yayınlanan bölümünde Survivor Cemal'in zorlandığı ve rahatsızlandığı görüldü. 

Acun Ilıcalı Cemal Hünal'ın durumuyla ilgili, ''Survivor yarışması sırasında bazı problemleri oldu. Bu problemleri yaklaşık 10 gündür doktorumuz inceliyor ve bunun sonunda da son 3 gündür sarı alarm verildi, bugün itibariyle geldiği durum pozitif değil. '' dedi. 

Acun Ilıcalı, ''Bizim için en önemli şey sizin sağlığınız. Riskten korkmayan bir insanım ancak risk almadığım konulardan birisi de yarışmacılarımızın sağlığı.'' dedi. 

Ilıcalı, ''Bütün yarışmacıların bana emanet olduğunu düşünüyorum. Böyle konularda doktorumuzun dediğinin dışına çıktığım hiç olmadı. Doktorumuz Metin Kuş'un şu andaki değerlendirmesine göre Sevgili Cemal Hünal'ın Survivor'a devam etme şansı bulunmuyor.'' dedi. 

Ilıcalı cümlelerine, ''Çok güzel birlikteliğimiz oldu Cemal ile inanın çok üzgünüm. Karakteriyle yarışmadaki arkadaşlarına verdiği enerjiyle takip ettim ve herkese nasıl sahip çıktığını bizzat gördüm. O takımın tam bir ağabeyiydi bence. Üzücü bir durum. Ama maalesef yapabileceğimiz hiçbir şey yok.'' ifadelerini ekledi. 

Cemal Hünal,''Çok erken oldu, arkadaşlarımı ve adayı bırakmaya hazır değilim. Burada geçirdiğim hiçbir günü asla unutmayacağım, hayat dersleri aldım. Kendim hakkında çok şey öğrendim, insanlar hakkında çok şey öğrendim.'' dedi. 

Hünal, ''Bu insanlarla geçirdiğim her saniye çok kıymetli. Takım ruhunun ne olduğunu tekrardan hatırlattılar bana. Ne diyeceğimi bilemiyorum, dilim tutuldu. '' ifadelerini kullandı. 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS