Survivor dokunulmazlığı hangi takım kazandı? 18 Nisan 2021 Survivor Ünlüler eleme adayı belli oldu!

A A

19.04.2021 - 01:45 Son Güncelleme:

Survivor'da bu akşam haftanın ikinci dokunulmazlık oyunu oynanıyor. TV8'de Acun Ilıcalı'nın sunduğu Survivor yarışmasında Salı günü bir yarışmacı veda edecek. Haftanın ikinci dokunulmazlık oyunu bu akşam oynanıyor. Ünlüler ve Gönüllüler takımı arasında kıran kırana bir yarış yaşanıyor. Peki ama bu akşam Survivor'da dokunulmazlığı kim kazandı? İşte 18 Nisan Survivor'da eleme adayı kim oldu? sorusunun yanıtı...

Survivor dokunulmazlığı hangi takım kazandı? 18 Nisan 2021 Survivor Ünlüler eleme adayı belli oldu!

TV8'de yayınlanan Survivor yarışmasında bu akşam dokunulmazlık oyunu oynanıyor. İlk dokunulmazlık oyununu Ünlüler takımı kazanmıştı. Gönüllüler takımında gerçekleşen konsey sonrasında eleme adayı olarak Dora'nın adı yazılmıştı. Bu akşam Survivor'da oynanan dokunulmazlık oyunu sonucu merak ediliyor. İşte Survivor dokunulmazlığı hangi takım kazandı? 18 Nisan 2021 Survivor eleme adayı kim oldu? sorularının yanıtları...

Survivor dokunulmazlığı kim kazandı?

Survivor'da ikinci dokunulmazlık oyunu tamamlandı. Survivor'daki ikinci dokunulmazlık oyunu 'En iyiler' karşılaşmasıyla sonuçlandı. En İyiler'de Sergen ve Steven'ın eşlemesi sonucunda oyunu Gönüllüler takımı 10'a 7 kazandı. 

Survivor eleme adayı kim oldu?

Survivor'da eleme oylaması gerçekleşti. Ünlüler takımında gerçekleşen konsey sonunda İlayda eleme adayı olarak belirlendi. İlk eleme adayı Dora olmuştu. 

Survivor'da ikinci eleme adayı olan İlayda, ''Elimden geleni yapıyorum. Merve'nin yokluğunu hissettirmemeye çalışıyorum.'' dedi.