magazin haberleri

Survivor 2020'de dokunulmazlık oyununu kim kazandı, eleme adayı kim oldu?

Survivor 2020'de dokunulmazlık oyununu kim kazandı, eleme adayı kim oldu?

Survivor 2020 dokunulmazlık oyunu bir yarışmacının eleme potasına dahil edilmesiyle sonuçlandı. Kıyasıya rekabetin yaşandığı bölümde ünlüler ve gönüllüler takım dokunulmazlığı için mücadele ettiler. Peki, Survivor eleme adayı kim oldu ve dokunulmazlık oyununu kim kazandı?

Survivor 2020 ada konseyi heyecanı dokunulmazlık oyunu sonrasında hangi ismin eleme potasına dahil edildiğini gösterdi. Yarışmayı kaybeden takım büyük oranda bir ismin üzerine yoğunlaşarak onu ilk eleme adayı yaptı. İşte Survivor son bölümde yaşanan tüm gelişmeler…


SURVİVOR DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?


2020 sezonunda ünlüler ve gönüllüler takımı bir dokunulmazlık oyununda daha karşı karşıya geldiler. Bir süredir dokunulmazlıkta sorun yaşayan ünlüler takımı bu kez galip gelen taraf oldular. Yeni haftanın takım dokunulmazlığı oyununu kaybeden taraf ise gönüllüler takımı oldu.


SURVİVOR 2020 ELEME ADAYI KİM OLDU?


Gönüllüler takımının eleme adayı için toplanan ada konseyi büyük oranda Cemal Can Canseven ismi üzerinde yoğunlaştı. Yapılan oylamada 1 Bura, 1 Evrim ve 7 Cemal Can ismi çıkınca gönüllüler takımının ilk eleme adayı Cemal Can oldu.


Potada adının çıkmasının ardından bu zamana kadar kimsenin hakkını yemediğini ifade eden Cemal Can sonucu merakla beklediğini dile getirdi.


SURVİVOR FRAGMAN VİDEOSU


Ardahan’ın adaya gelen yeni yarışmacıyla tartışma yaşadığı dakikalarda karşılıklı atışmalar oldu. Ödül oyunu tanıtımı ise herkesi heyecanlandırdı.


{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS