Survivor dokunulmazlık oyununu kim kazandı? 21 Şubat 2021 Survivor eleme adayı kim oldu, neler yaşandı? Survivor geçen haftanın SMS sıralaması

A A

21.02.2021 - 23:52 Son Güncelleme:

Survivor'da 21 Şubat 2021 akşamı dokunulmazlık oyunu oynandı. Dokunulmazlık oyunu sonrası eleme adayının belli olacağı eleme konseyi gerçekleşiyor. Survivor'da haftanın ilk dokunulmazlık oyununu Gönüllüler kazanmıştı. Ünlüler takımı eleme adayı olarak Yiğit Oruçoğlu'nu belirlemişti. Survivor'da haftanın ikinci dokunulmazlık oyunu sonrası yeni bir eleme adayı daha belli olacak. Peki ama Survivor'da dokunulmazlığı kim kazandı, eleme adayı kim oldu?

Survivor dokunulmazlık oyununu kim kazandı? 21 Şubat 2021 Survivor eleme adayı kim oldu, neler yaşandı? Survivor geçen haftanın SMS sıralaması

TV8'in sevilen programı Survivor'da eleme adayının belli olacağı konsey heyecanı yaşanıyor. Acun Ilıcalı'nın sunduğu Survivor 2021'de Gönüllüler takımı ilk dokunulmazlığı kazanmıştı ve Ünlüler takımında eleme adayı Yiğit olmuştu. Peki ama Survivor'da son dokunulmazlığı hangi takım kazandı, eleme adayı kim oldu?

Survivor'da dokunulmazlığı hangi takım kazandı 21 Şubat 2021?

Survivor'da bu hafta gerçekleşen iki dokunulmazlık oyununu da Gönüllüler takımı kazandı. Survivor'da Ünlüler takımı ikinci kez eleme adayını belirleyeceği konseye geldi. İlk konseyde Yiğit eleme adayı olarak belirlenmişti. Survivor'da yapılan son konseyde eleme adayı olarak Çağrı'nın adı yazıldı. Survivor'da bu haftanın eleme adayları arasında Yiğit ve Çağrı yer alıyor. Yapılacak eleme konseyinde SMS birincisi olan bir eleme adayı daha belirleyecek.

SURVİVOR GEÇEN HAFTA SMS SIRALAMASI

12-Gonca
11-Hayrettin
10-Melis
9-Merve
8-Öykü
7-Sergen
6-Barış
5-Çağrı
4-Doğan
3-İlayda
2-İsmail
1- Batuhan