Survivor Ekstra Melisa kimdir? Melisa Emirbayer kaç yaşında, nereli?

Survivor Ekstra Melisa kimdir? Melisa Emirbayer kaç yaşında, nereli?

Survivor Ekstra Melisa kimdir? Melisa Emirbayer kaç yaşında, nereli?

Survivor Ekstra 2021 sunucuları arasında yer alan Melisa Emirbayer'in kim olduğu merak ediliyor. Melisa Emirbayer geçen aylarda Selin Ciğerci ve Seren Serengil olaylarıyla magazin gündemine damga vurmuştu. Peki ama Survivor Ekstra Melisa Emirbayer kimdir, kaç yaşında? İşte Survivor Ekstra Melisa Emirbayer instagram Twitter adresleri hakkında bilgiler...

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Survivor Ekstra sunucularından birisi olan Melisa Emirbayer'in kim olduğu araştırılıyor. Melisa Emirbayer eski Survivor yarışmacıları arasında da yer almıştır. Peki ama Survivor Melisa Emirbayer kimdir, kaç yaşında, nereli?

Survivor Ekstra Melisa Emirbayer kimdir?

Survivor Ekstra 2021 sunucuları arasında Melisa Emirbayer de yer aldı. Melisa Emirbayer 25 yaşındadır. Survivor Türkiye Yunanistan sezonunda yarışan Melisa Emirbayer, 2 Kasım 1995 tarihinde İzmir’de dünyaya geldi. İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Yüzme Antrenörlüğü bölümünde eğitim gördü. 2002 senesinde ailesinin yönlendirmesi ardından yüzme sporuyla ilgilenmeye başlayan Melisa Emirbayer, Fatih Koleji Spor Kulübü’nde yüzmeye başladıktan sonra ilk önce Galatasaray Spor Kulübü’ne, 5 yıl sonra da Fenerbahçe Spor Kulübü’ne transfer oldu.
Kurbağa stilindeki başarısıyla dikkat çeken Melisa Emirbayer’in birçok Türkiye şampiyonlukları oldu. 200 metre kurbağa branşında Türkiye rekoru kırıp milli takıma adım attı. 2009 senesinde başlayan milli takım serüveni ile birlikte birçok organizasyonda başarılar elde etti. Kariyerini 2018 yılında noktaladı ve Göztepe Spor Kulübü yüzme şubesinde antrenörlük yaptı.