Dün akşam Survivor eleme adayı kim oldu? 15 Ocak 2022 Sürgün Kampına kim gitti?

A A

16.01.2022 - 09:00 Son Güncelleme:

Survivor 2022'de dün akşam ilk eleme adayı belli oldu. İlk haftadan dokunulmazlık oyunu oynandı ve Acun Ilıcalı yeni bir dönemin başladığını duyurdu. Sürgün Kampına gidecek ilk isim merak uyandırdı. İşte Survivor'da eleme adayı kim oldu? sorusunun yanıtı...

Dün akşam Survivor eleme adayı kim oldu? 15 Ocak 2022 Sürgün Kampına kim gitti?

Survivor'da dün akşam eleme adayı belirlendi. 15 Ocak 2022 akşamı yayınlanan bölümde Acun Ilıcalı, ''Sürgün Kampı'' kararını duyurdu. Peki eleme potasına giden ilk isim kim oldu?

Survivor eleme adayı kim oldu?

Survivor'da en çok oyu alan yarışmacı Sürgün Kampına gidecek ve birinci gitme adayı olacak. Sakatlanan Barış adının yazılmasına anlam veremedi. 

Survivor'da Barış, Batuhan'a bir oy çıkarken Furkan, Merve, Sercan ve Birsen'e 2 oy verildi. Son oy Birsen için verildi. Oylama sonucuna göre Birsen Bekgöz ilk eleme adayı oldu. Birsen, Sürgün Kampı adasında tek başına kalacak. 

SÜRGÜN KAMPINA BİRSEN GİTTİ

Birsen Bekgöz, ''Bu adada kalmak beni daha çok korkutur. 3'te 2 yaptım. Ama geri döneceğim.'' dedi. Sürgün Kampına Birsen gitti. Birsen Salı günü oylamaya gelecek ve Çarşamba günü eleme için de gelecek. 

''OYUN YENİ BAŞLIYOR''

Sürgün kampına giderken Birsen Bekgöz, ''Oyun yeni başlıyor'' diyerek rakiplerine göz dağı verdi. Yarın yarışmada dokunulmazlık oyunu gerçekleşecek. 

Birsen'in Sürgün Adasından ilk görüntüleri