magazin haberleri

Dün akşam Survivor'da kim elendi, adadan kim gitti? İşte elenen isim...

Dün akşam Survivor'da kim elendi, adadan kim gitti? İşte elenen isim...

Survivor’dan elenen isim ada konseyinde SMS sıralamalarının açıklanmasının ardından ortaya çıktı. Acun Ilıcalı’nın Yunan takımına ait sonuçları açıklamasıyla birlikte bir isim programa veda etti. Peki, Survivor 2019’da eleme adayları kimlerdi ve son bölümde yarışmadan kim gitti?

“Survivor kim elendi?” sorusu 12 Mart 2019 tarihli yeni bölümde yanıt buldu. Dokunulmazlık oyunlarında Türk takımının gösterdiği başarı nedeniyle konseye çıkmak zorunda kalan Yunan takımı aralarından 3 ismi potaya sokmuştu. İşte Survivor 2019 eleme adayları ve konseyde potada olan o isimler…

ELEME ADAYLARI KİMLER OLMUŞTU?

Survivor'da eleme öncesi sürpriz bir gelişme yaşandı ve Acun Ilıcalı: "Kurala göre Yunan takımında bu akşam erkekler aday olmak zorunda çünkü kadın erkek sayılarının arasında ikiden fazla olmamalı" açıklamasını yaptı.

Eleme adayları ise konsey sonrası ilk olarak Yunan takımının yaptığı oylama sonucu Tony Stavratis olurken, ikinci eleme adayını ise erkeklerde bireysel dokunulmazlığı kazanan Vasilikos'un belirledi ve bu isim de Spyros Gourdoupis oldu. Haftanın son eleme adayını ise kadınlarda bireysel dokunulmazlığı kazanan Afroditi söyledi ve bu isim de Vasilis Simos oldu... Böylece Vasilis Simos, Spyros ve Tony Stavratis eleme adayları oldu.

SURVİVOR'DA KİM ELENDİ?

Survivor'da bu hafta dokunulmazlığı kaybeden Yunanistan takımında Tony, Simos ve Spyros haftanın eleme adayları adayları arasına yazılmıştı. yapılan oylama sonucu adaya veda eden isim ise Simos olarak açıklandı.

SİMOS NELER SÖYLEDi?

Adaya veda eden yaırşmacının son sözleri şöyle oldu; Güzel bir yolculuktu. Çok şey gösteremedim. Yarışmaya sonradan katıldım ama erken veda ediyorum. Ama güzel insanlar tanıdım. Umarım hepsi varmak istediği yere varır. İnanılmaz güzel mücadeleler verdik, bunun için gurur duyuyorum.

GEÇEN HAFTA SURVİVOR’DA KİM GİTTİ?

Survivor'da geçen hafta dokunulmazlığı kaybeden Türk takımında elenen isim belli oldu.

Ada konseyinde yapılan oylama sonucu en çok oyu alan Ecem'in yanı sıra Okay ve Hakan üçlüsü eleme potasında yerini aldı.

Survivor 2019 Türkiye - Yunanistan mücadelesine veda eden isim ise en az oyu alan Ecem oldu.

 

{$ item.Category.Title $}

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS