magazin haberleri

Survivor Evrim'den Yasin'e: Çok tatlı ve yakışıklısın!

Yaklaşık 1,5 aydır kıyasıya bir mücadeleye sahne olan 'Survivor 2020 Ünlüler Gönlüller' yarışmasında uzun süre konuşulacak diyalog...'Survivor 2020'de üst üste ödül oyunlarını kaybeden gönüllüler takımı, adada açlıkla mücadele ediyor. Açlığın en çok etkilediği isim ise Yasin Obuz oldu.

Dış görünüşünden çok zayıfladığı belli olan Yasin'e, arkadaşları takılmadan edemezken, yıldızının bir türlü barışmadığı Evrim'den ise iltifatlar geldi.

Evrim Keklik, Burak Yurdugör'ün "Yasin'i gözlerinin altına baksana" sözlerine, "Ben Yasin'in gözlerine çok iyi bakarım. Ben anlıyorum. Eğer benimle uğraşmıyorsa gerçekten aç. Canı yok benimle uğraşmaya" karşılığını verdi.

Burak'ın "Göz altların, yanakların içine çökmüş" yorumu üzerine ise Evrim "Çok iyi olmuşsun, bir daha kilo alma tamam mı? Böyle çok tatlı ve yakışıklı olmuşsun. Bandananın rengi ile gözlerinin rengi ahenk içinde" dedi.

Yasin, "Herhalde Survivor'da 50 kiloya düşeceğim. Adaya geldiğimde 88 kiloydum, şu anda 73-74 gibi hissediyorum. 35-40 günde 15 kilo vermek hiç normal değil" sözleriyle şaşkınlığını dile getirdi.

Başarılı yarışmacı, "Hala koşmak istiyorum, ama güç yok. Evrim kendi derdime dalmışım, seninle uğraşacak vakit mi var? Seri galibiyetler geldiği zaman sana geri döneceğim, merak etme" şeklinde konuştu.

Yarışmanın başından beri Yasin hakkında birçok kez eleştiride bulunan Evrim, geçtiğimiz günlerde ise takım arkadaşı hakkında çarpıcı ifadeler kullanmıştı: Yasin çocuk kalpli bir adam, git gelleri var. Tartışıyoruz ama kavga etmiyoruz.

'MasterChef Türkiye' 2019 yarışmasıyla adından sıkça söz etriren Yasin Obuz, Survivor'da da başarılı performansıyla dikkatleri üzerine çekiyor.

Evrim Keklik ise Survivor'ın ilk günlerinde, yaşadığı zorlukları gözyaşları içinde anlatması ile gündeme gelmişti: Gerçekten çok kötüyüm. Bunları annem görmesin tamam mı, lütfen. Önce buraya gelip bir gün deneme yapsaydık, yemin ederim yarışmaya katılmazdım. Çok zor. Ağlayamıyorum, gücüm yok, İnsanlardan utanıyorum. Su içmek mide bulandırıyor, kokonat yemek ishal yapıyor. Minderde oturmak istiyorum. Gerçekten moralim çok bozuk. Bana lütfen insan gibi bir çay, kahve verebilir misiniz?

29 yaşındaki yüzme hocası, "Adanın dışında bir insanla sohbet etmek istiyorum. Burası bana çok ağır geldi. Ben böyle olduğunu gerçekten bilmiyordum. Parkur zor değil, ama parkura gelen kadar anan ağlıyor. Dizim ağrıyor, sırtım ağrıyor. Yastık yok, dümdüz yatıyorsun. Pislik cabası. Daha ne söyleyebilirim ki?" demişti.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS