Survivor Hayrettin kimdir? Survivor Hayrettin kaç yaşında, nereli? Survivor Hayrettin hangi dizilerde oynadı?

Survivor Hayrettin kimdir? Survivor Hayrettin kaç yaşında, nereli? Survivor Hayrettin hangi dizilerde oynadı?

Survivor Hayrettin kimdir? Survivor Hayrettin kaç yaşında, nereli? Survivor Hayrettin hangi dizilerde oynadı?

Survivor 2021 ünlüler kadrosunda dizilerden ve müzik camiasından tanınan isim Hayrettin de katıldı. Survivor 2021'de Ünlüler takımında yer alan Hayrettin Karaoğuz'un yarışmadaki performansı şimdiden merak ediliyor. Peki ama Survivor Hayrettin Karaoğuz kimdir, kaç yaşında, hangi dizilerde oynadı? İşte Survivor Hayrettin instagram, Twitter bilgileri...

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Survivor 2021 Ünlüler takımında yer alan Hayrettin Karaoğuz'un kaç yaşında ve nereli olduğu araştırılıyor. İşte Kalk Gidelim dizisindeki oyunculuk performansıyla izleyiciyi büyüleyen Survivor yarışmacısı Hayrettin hakkında merak edilenler... 

Survivor Hayrettin kimdir, kaç yaşında?

Survivor'da ünlüler takımında yer alan Hayrettin Türk oyuncu, sunucu, komedyendir. Hayrettin 27 yaşındadır, 1 Ocak 1984 tarihinde dünyaya geldi.

Eğitim hayatına Ahmet Hamdi Tanpınar İlköğretim Okulu’nda başladı. Hayrettin, üniversitede bölümü olan reklamcılığı okurken sınıftan bi’ grup arkadaşıyla videolar çekip internete koymaya başladı ve aynı zamanda üniversitenin tiyatro kulübünde arkadaşlarıyla beraber tiyatro çalışmalarında bulundu. 2009 senesinde arkadaşlarıyla sahneye koydukları ‘Kral Übü’ oyunu ile en iyi reji, en iyi kadın oyuncu ve en iyi erkek oyuncu ödülünü aldı. Hayrettin bu oyunda kral Übü karakteri ile İstanbul Belediyesi Kültür A.Ş tarafından en iyi erkek oyuncu ödülüne layık görüldü.

Üniversitenin son senesinde arkadaşlarıyla ‘Issız Adam’ı izlemeye gitti ve 1 hafta içinde o filmi tiye alan ‘Kızsız Adam’ı çektiler ve bu video o dönem önce internette, sonra televizyon ve basında geniş bir şekilde yer bulur. O videodan sonra Hayrettin sırasıyla ‘Turkcell’ reklam filmi, ‘Gelecekten Bir Gün’ sinema filmi, ‘Doritos’ reklam kampanyası ve kendi adını taşıyan ‘Hayrettin’ programını yaptı. 2010 senesinden sonra üniversiteler zincirinden oluşan, hatırı sayılır bir kitleye gösterilerde bulundu. 2013 yılında Harry isimli yarışma programını keyifle sundu.

2013 yılı Eylül ayında kendisini geliştirmek için 1 yıl Amerika’nın Los Angeles şehrinde yaşadı. Hayrettin, zaman zaman Ti’ye aldığı video paylaşımlarıyla gündeme geliyor.

Survivor Hayrettin hangi dizilerde oynadı?

Hayrettin, Kalk Gidelim, İlk Öpücük, Vezir Parmağı gibi projelerle yer almıştır.