Survivor iletişim ödül oyununu hangi takım kazandı? 4 Mayıs 2021 Survivor'da yaşananlar!

Survivor iletişim ödül oyununu hangi takım kazandı? 4 Mayıs 2021 Survivor'da yaşananlar!

Survivor iletişim ödül oyununu hangi takım kazandı? 4 Mayıs 2021 Survivor'da yaşananlar!

Survivor'da bu akşam iletişim ödülü oyunu oynandı. İletişim ödülü Ünlüler ve Gönüllüler takımı için büyük bir önem taşınıyor. Yarışmacılar aileleriyle, sevdikleriyle, takipçileriyle ödül sayesinde iletişim kurabiliyor. Peki ama bu akşam Survivor'da oynanan iletişim ödülünü kim kazandı, hangi takım kazandı? İşte 4 Mayıs 2021 Survivor iletişim ödülünde yaşananlar...

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

4 Mayıs 2021 akşamı Survivor'da iletişim ödülü oynandı. Birçok izleyici bu akşam gerçekleşen iletişim ödülünde yaşananları merak ediyor. İşte Survivor iletişim oyununu hangi takım kazandı?


Survivor iletişim ödülünde neler yaşandı?

Murat Ceylan, ''İki takımında bu oyuna dört elle sarıldığını biliyorum.'' dedi. Ünlüler takımından Sergen, ''Bugün full motivasyonum. Gidip gitmemem önemli değil, bu beşliyle bu oyunu kazanmamız önemli. Elimden gelen bu olacak. '' ifadelerini kullandı. Merve, ''Belki de son oyunumuz ya Sergen ya ben ya da 3. bir aday. Ben istediğim senaryoyu değil önümdeki senaryodaki en iyisini yapmaya geldim. İsmail için belki de güzel olacak.'' açıklamasını yaptı. 

Gönüllüler takımında söz alan Ayşe, ''Dört haftadır kazanamamanın verdiği hüzün üzerimizde. Bugün ailelerimize odaklandık. Bizden daha fazla üzülüyorlardır. Ümitlerini kaybetmeden bu oyunu kazanmaya geldik. Doğum günü annemin, kutlamak istiyorum. '' cümlelerini belirtti. 

Murat Ceylan, ''Ünlüler kazanırsa,bir dakikalık video çekip İnstagram hesabınızdan paylaşabileceksiniz. Gönüllülerin kaybettiği ödüller vardı. Gönüllüler bugünkü iletişim ödülünü kazanırsa ister bir arkadaşınız ve aile üyeniz olmak üzere Whatsapp'tan mesajlaşabileceksiniz ve video ödülü sizler için de geçerli.'' dedi.

Survivor iletişim ödülünü hangi takım kazandı?

Survivor iletişim ödülü oyununda Ünlüler iyi bir başlangıç yaparak skoru 3-0 getirdi. 3-2'lik skor sonrası durum 6-4'e geldi ve Ünlüler yarışı önde götürdü. 7-7 beraberlik skorundan sonra Ünlüler takımı farkı açarak 10'a 7 oyundan galip ayrıldı. Böylece iletişim ödülünü kazanan takım Ünlüler oldu.