magazin haberleri

Survivor yeni takımlar 2020 | Dün akşam Survivor takımları belli oldu!

Survivor yeni takımlar 2020 | Dün akşam Survivor takımları belli oldu!

Survivor 2020 yeni takımları belli oldu. Özellikle ünlüler takımının sayısının azalmasıyla birlikte adada mavi ve kırmızı iki takım kuruldu. Takımları kuracak iki kaptan dün akşam yapılan yarışmanın ardından belli oldu. Peki, Survivor yeni takımlar 2020 yılındaki sezonda hangi yarışmacılar oldu? İşte, dün akşam belirlenen Survivor kırmızı ve mavi takımlar…

Survivor mavi ve kırmızı olarak iki takımdan oluşturuldu. Ünlüler takımının 3 kişiye düşmesiyle birlikte mavi ve kırmızı takımlar belli oldu. Dün akşam yapılan kaptanlık yarışının ardından iki takımı kuracak kaptanlar belli oldu. Dün akşam ekrana gelen bölümü kaçıranlar Survivor yeni takımlar 2020 sezonunun sonunda oluşan mavi ve kırmızı takımları merak ediyor. İşte, dün belli olan Survivor kırmızı ve mavi takım…

KAPTANLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor'da kaptanlık mücadelesi için yarışmacılar parkurda karşı karşıya geldi. Aycan'ın elenmesinden sonra ilk kez parkurda yarışan yarışmacılar zorlu anlar yaşandı. Cemal Can'ın performansının dikkat çektiği kaptanlık oyununda Barış günler sonra ilk kez parkura çıktı. 10 isim, parkurdaki performanslarına göre önce 4'e düştü ve bu 4 isimden 2 kişi Survivor'da yeni dönemin 2 takımının kaptanı olarak belirlendi.

Gönüllülerde 7, ünlüler 3 yarışmacının bulunduğu toplamda da 10 yarışmacının olduğu konseyde, mavi takımın kaptanı Cemal Can oldu. Böylece ilk takımın kaptanı Cemal Can seçildi.

Barış ve Sercan'ın mücadele verdiği oyunda kazanan isim 5-0 skorla Sercan oldu. Sercan böylece kırmızı takımın kaptanı seçildi.

İşte kaptanlar tarafından kurulan kırmızı ve mavi takım yarışmacıları…

KIRMIZI TAKIM:

Sercan, Elif, Berkan, Yunus Emre, Barış

MAVİ TAKIM:

Cemal Can, Nisa, Yasin, Ardahan, Evrim

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS