Survivor'da Acil Durum Konseyi! Çağrı diskalifiye mi oldu? Survivor 2021 Çağrı neden elendi?

A A

23.04.2021 - 00:58 Son Güncelleme:

Survivor yarışmasının 22 Nisan 2021 perşembe akşamı yayınlanan bölümünde Acil Durum Konseyi düzenlendi. Acil durumlarda genellikle yarışmacıların sakatlıklarıyla ilgili bilgiler aktarılıyor. Dün akşam gerçekleşen konseyde Acun Ilıcalı, Survivor'a veda eden ismin Çağrı olduğunu duyurdu. Çağrı'nın sakatlığı sebebiyle yarışmaya veda edemeyeceği açıklandı. İşte Survivor 2021'nin son bölümünde yaşananlar...

Survivor'da Acil Durum Konseyi! Çağrı diskalifiye mi oldu? Survivor 2021 Çağrı neden elendi?

Survivor'un son bölümünde bir diskalifiye olayı yaşandı. Ünlüler ve Gönüllüler takımı için toplanan Acil Durum Konseyi'nde Acun Ilıcalı bir yarışmacının sakatlığı sebebiyle yarışmaya veda ettiğini duyurdu. Acun Ilıcalı diskalifiye edilen ismin Çağrı olduğunu duyurdu.

Acun Ilıcalı yaptığı açıklamada "Survivor'da biliyorsunuz sakatlık diye bir bela var. Bu bela şu anda aktif sporculardan daha çok Survivor yarışmacılarını zorlayan ve onları zaman zaman yarışmadan alıkoyan bir bela. Çok önemli yarışmacılarımızı sakatlıklar ile kaybettik. Semih, Nagehan, Turabi... Bu yarışmacılarımız biliyorsunuz 3 hafta 4 haftada sakatlananlar. " dedi.Survivor Çağrı neden elendi?

Çağrı'nın dizindeki sağlık sorunları nedeniyle elendiğini söyleyen Ilıcalı yaptığı açıklamada, "Doktorumuzun net açıklaması ile 'Oyun oynarsa sağlığında kalıcı hasar olur' dediği yarışmacımız Çağrı. " ifadesini kullandı.

SURVİVOR ÇAĞRI KİMDİR?