Survivor’da dokunulmazlığı dün akşam kim aldı?

A A

14.05.2022 - 11:56

Survivor’da dün akşam yine nefes kesen bir dokunulmazlık oyunu heyecanı yaşandı. Geçtiğimiz haftayı eleme olmadan kapatan yarışmacılar, 13 Mayıs Cuma akşamı 4. eleme adayını belirleyecek dokunulmazlık için parkura çıktı. Oyunun ardından Gönüllüler takımından Atakan ve Nagihan, Ünlüler takımından ise Ayşe ve Anıl dokunulmazlığı kazanırken, ada konseyinde 13 Mayıs eleme adayı belli oldu…

Survivor’da dokunulmazlığı dün akşam kim aldı?

Survivor All Star’da yarışmacı sayısı azaldıkça dokunulmazlık oyunları da daha bir önem kazanmaya başladı. Geçtiğimiz hafta Evrim, Nisa ve Berkan eleme adayı olurken, Merve ve Parviz’in diskalifiye olmaları nedeniyle eleme yapılmamıştı. Peki, Survivor’da dokunulmazlığı dün akşam kim aldı? 13 Mayıs Survivor eleme adayı kim oldu? İşte yanıtı…

13 Mayıs Cuma akşamı Survivor All Star’da dokunulmazlık oyununda kıran kırana bir mücadele sergilendi. Hız, denge ve isabetli atışların önemli olduğu dokunulmazlık oyununda parkura ilk olarak kadınlar çıktı.

Nefes kesen mücadelenin ardından kadın yarışmacıların oynadığı ilk etabın kazananı ünlüler oldu. Erkeklerin mücadelesinde de ünlüler takımı oyunu galip tamamlayınca hem oyunun hem de dokunulmazlığın sahibi ünlüler takımı oldu.

Ünlüler takımı dokunulmazlıkla birlikte ödülü de kazanmış oldu. Yarışmacılar, önce güzel bir duş aldı ardından da harika bir yemek masasının başında bir araya geldi.

Dokunulmazlık oyununu ünlüler takımının kazanmasıyla gönüllüler takımı ada konseyinde eleme adayını seçmek için bir araya geldi. Gönüllüler takımının bu haftaki dokunulmaz yarışmacıları Atakan ve Nagihan olurken diğer yarışmacılar için oylar kullanıldı.

Oylamanın sonunda Seda ve Ogeday’a üçer oy çıkınca açık oylamaya gidildi ve 4. eleme adayı Seda oldu.

Seda, açık oylamada isminin çıkmasının ardından, ''Şaşırmadım zaten olması gereken buydu. Kaybettik. Ben kendi senemde hiç potaya bile girmemiştim. Bu benim ilk potam'' ifadelerini kullandı.

Böylelikle bu hafta Evrim, Nisa, Berkan ve Seda eleme potasına girdi. Ada konseyinde açıklama yapan Acun Ilıcalı yarışmacılara bir de haber verdi. Ilıcalı, "Bu haftaki üçüncü dokunulmazlıktan sonra Türkiye-Yunanistan yarışmacılarla ödül oyunu oynayacaksınız ve beraber ödüle gideceksiniz'' dedi.