Survivor’da dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı, eleme adayı kim oldu?

A A

30.03.2020 - 09:44 Son Güncelleme:

Survivor 2020 dokunulmazlık oyunu ünlüler ve gönüllüler takımı arasında kıyasıya bir rekabete sahne oldu. İki ayaklı dokunulmazlıkta ilk ayağı kazanan taraf gönüllüler olmuştu. Peki, ikinci oyun nasıl sonuçlandı? İşte Survivor’da dokunulmazlık oyununu kaybeden takım ve eleme adayı…

Survivor’da dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı, eleme adayı kim oldu?

Survivor 2020 eleme adayı dokunulmazlığı kaybeden takımın kendi arasında yaptığı oylama ile belli oldu. İlk oyunda galip gelerek avantaj sahibi olan gönüllüler takımı bu kez istediği sonucu elde edemedi. İşte dün akşam Survivor’da yaşananlar ve dokunulmazlık sonrası meydana gelen olaylar…

SURVİVOR DOKUNULMAZLIK OYUNUNU HANGİ TAKIM KAZANDI?

29 Mart 2020 Pazar günü ekranda olan son bölümde gönüllüler avantaj oyununda kaybettiler. Seçme hakkına sahip olan ünlüler takımı ise istedikleri yarışmacıları birer birer seçtiler. Belirli bir seviyeye kadar oyunu başabaş götüren gönüllüler takımı 6. Skordan sonra istediği sonuçları alamayınca mağlup oldu. Final oyununda ve avantaj oyununda kaybeden Barış ise mağlubiyette payı olduğunu kabul etti.

Öte yandan Barış ve Sercan arasında yaşanan kavga konseyde de konuşuldu. Sercan, Barış’a söylediği sırlarını karşı takıma anlatmakla suçlarken, Barış ise kesinlikle böyle bir şey yapmadığını ifade ederek bir yanlış anlaşılma olduğunu dile getirdi.

SURVİVOR 2020 ELEME ADAYI KİM OLDU?

Dokunulmazlık oyununu kaybeden gönüllüler takımı kendi arasında oylama yaptı. Bazı isimler mağlubiyette payı olduklarını düşündükleri Barış’a oy kullanırken bazı isimler de Burak’ı tercih etti. Yapılan oylama sonucunda ise hem Burak’tan hem de Barış’tan daha fazla oy alarak eleme adayı olan kişi Yunus Emre oldu.

Adının çıkmasıyla birlikte hiçbir yarışmacıya dargın olmadığını ifade eden Yunus Emre konseyin ardından gidilen adada ise sert ifadeler kullandı.