Survivor’da eleme adayı kim oldu, dokunulmazlık oyununu kim kaybetti?

A A

23.03.2020 - 11:48

Survivor 2020 dokunulmazlık oyunu sonrası ilk eleme adayı belirlendi. Kaybeden takımın iki isim üzerinde yoğunlaştığı ada konseyinde bir yarışmacı 6 diğeri ise 2 oy elde etti. Peki, Survivor 2020 eleme adayı kim oldu ve dokunulmazlık oyununu kim kaybetti?

Survivor’da eleme adayı kim oldu, dokunulmazlık oyununu kim kaybetti?

Survivor 2020 eleme adayı için bir isim dün akşam gerçekleştirilen ada konseyinde belirlendi. Dokunulmazlık oyununda bir kez daha kıyasıya rekabetin yaşandığı gecede kaybeden takım zorlu bir konsey geçirdi. İşte son bölümde yaşananlar ve eleme adayıyla ilgili gelişmeler…

SURVİVOR DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

Bir süredir ortaya koydukları performanslar ile başarılı sonuçlar elde eden ünlüler takımı bu hafta da dokunulmazlık oyununu kazandı. 22 Mart’ta gerçekleşen son oyunda da ünlüler kazanında gönüllüler takımı ada konseyinde gitmek zorunda kaldı.

SURVİVOR ELEME ADAYI KİM OLDU?

Zorlu konseyde yarışmacılar Ardahan ve Ceyhun isimleri üzerine yoğunlaştılar. Oy sayımına geçilmesiyle birlikte en fazla oyu alan isim 6 oyla Ceyhun olurken ardından gelen Ardahan’a da 2 oy çıktı. Böylelikle ilk eleme adayı Ceyhun oldu.

Arkadaşlarının kararlarına saygı duyduğunu belirten Ceyhun sonucu merakla beklediğini ifade etti.

Diğer eleme adayları ise SMS sıralaması sonuçlarının açıklanmasının ardından ortaya çıkacak. Oylamada en yüksek oyu alan 2 kişi Ceyhun’un iki rakibini belirleyecek. Ortaya çıkacak üç isimden sonra en düşük oyu alan yarışmacı adaya veda edecek.