magazin haberleri

Survivor'da gözyaşlarına boğan ödül! İşte adaya veda eden isim...

Tv8 ekranlarının fenomen yarışma programı 'Survivor' 25 Şubat Salı akşamı 8. bölümüyle ekranlara geldi. İlk olarak iletişim oyununun oynandığı gecede gözyaşları sel oldu. Ailesi ve sevdiklerinden uzakta olan yarışmacılar iletişim ödülünü duyar duymaz gözyaşlarına boğuldu. Öte yandan Survivor'da dün akşam eleme heyecanı yaşandı. Ünlüler takımında bir isim adaya ve hayallerine veda etmek zorunda kaldı. Peki Survivor'da kim elendi. İşte adaya veda eden isim...Survivor 2020'nin ilk iletişim oyunu dün akşam oynandı. Uzun süredir ailelerinden uzak kalan yarışmacılar, iletişim oyununu oynanacağını duyar duymaz duygu dolu anlar yaşadı.

Sunucu Murat Ceylan'ın oyun öncesi sorduğu 'Özlem var mı?' sorusuyla yelkenleri suya indiren Burak, ağlamaya başladı.

"Bu oyunu kazanamazsak adada kafayı yiyeceğim" diyen Burak, ailesini ve arkadaşlarını çok özlediğini dile getirdi.

Ardından söz gönüllüler takımının iddialı yarışmacılarından Cemal Can'a geldi. Birkaç gün önce verdiği röportajda duygularına hakim olamayan Cemal, bir kez daha burada kendisini zorlayan tek şeyin özlem olduğunu söyledi.

Ağlayan Cemal'e takım arkadaşları Yasin ve Ardahan destek oldu.

Ünlüler takımında da Derya'nın kızlarını çok özlediğini söyleyerek gözyaşlarına boğulduğu oyun öncesi Elif de eşini ve ailesini çok özlediğini anlattı.

Bu duygusal anların ardından ödülü açıklayan Murat, kazanan takımın ailelerine e-posta gönderebileceklerini söyledi.

Sonrasında zorlu parkurda ter döken iki takımda aileleri için canla başla mücadele etti.

Başa baş geçen yarışta gönüllüler 10-7 skorla oyunu kazandı.

Oyunu kaybettikleri için çok üzülen İrem ise "Ailemin, arkadaşlarımın kıymetini burada anladım" diyerek gözyaşlarına boğuldu.

Ailelerine ilk defa mesaj gönderen gönüllüler takımı yarışmacıları duygularını e-posta mesajlarında dile getirdiler.

İlerleyen dakikalarda ada konseyine yapıldı. Bu hafta dokunulmazlığı kazanan gönüllüler takımı oldu ve ünlüler takımında 3 isim eleme adayı gösterildi. Peki 'Survivor'da eleme adayları kimler oldu ve kim elendi?

'Survivor'da dokunulmazlığı kaybeden ünlüler takımında ilk eleme adayı Derya olmuştu. SMS sıralamasında 1. olan Barış, 2. eleme adayını belirledi ve bu isim Melis oldu. 3. eleme adayını ise Ersin belirledi ve bu isim Mert oldu.

Survivor'da eleme adayları olan Derya, Melis ve Mert arasında elenen isim ise Tuğba Melis Türk oldu. İlk günden bu yana parkurlarda bir türlü başarı yakalamayan Melis, hiç oyun kazanamadan 'Survivor'a veda etti.
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS