magazin haberleri

Survivor'da ilk kavga çıktı! Yasin ile Parviz Abdullayev birbirine girdi

Tv8 ekranlarında yayınlanan 'Survivor' dün akşam ilk bölümüyle ekranlara geldi. Bu yıl ünlüler - gönüllüler konseptiyle izleyici karşısına çıkan yarışmada baraka oyunu oynandı. Baraka oyununda Yasin Obuz ve Parviz Abdullayev, birbirine sert müdahalelerde bulununca ortam bir anda gerildi.Fenomen yarışma programı 'Survivor', 16 Şubat Pazar akşamı ilk bölümüyle ekranlara geldi.

Dün başlayan 'Survivor' mücadelesinde ilk olarak baraka oyunu oynandı.

Su üzerine bir platformun kurulu olduğu oyunda yarışmacılar ellerindeki yastıklarla birbirlerini düşürecek, hangi takımdan daha fazla kişi kalırsa yarışı onlar kazanacaktı.

İlk olarak erkeklerin yarıştığı oyunda rekabet had safhadaydı. Herkes oyunu kazanmak isterken bir anda gerginlik çıktı.

Yerde kalan ve neredeyse düşmek üzere olan Yasin, bir anda sinirlendi ve "Yüzüme vuruyorsunuz, öyleyse biz de vuralım" diye sert çıktı.

Yasin'in bu sözleriyle ortam iyice gerilirken, ünlüler takımında yer alan Parviz Abdullayev de yükseldi.

İşte tam bu anda Parviz Abdullayev ile Yasin Obuz birbirine girdi. Tartışma sırasında iki yarışmacı da geri adım atmadı.

Kavganın uzamasının ardından Acun Ilıcalı devreye girdi ve sayıyı alan takımın ünlüler olduğunu söyledi.

Ardından sular duruldu ve kıyasıya rekabetin sonunda 'Survivor 2020'de oynanan ilk oyunu kazanan ünlüler takımı oldu. Oyunu kazanan ünlüler takımı; ip, çekiç, çivi ve testereden oluşan malzemeleri aldı.

Öte yandan ilerleyen dakikalarda oynanan dokunulmazlık oyunu sırasında gönüllüler takımında Ardahan ve Burak arasında gerginlik yaşandı.

Ardahan'ın oyunu kaybettikten sonra takım arkadaşlarının sözlerine kızması ve Burak'ın da karşılık vermesiyle çıkan tartışmada Ardahan'ın "Ben senin yaşındayken, sen emzikteydin" demesi Burak'ı çıldırttı.

Sonrasında takım arkadaşları tarafından sakinleştirilen ikiliden Burak'ın özür dilemesiyle her şey tatlıya bağlandı.

'Survivor'daki ilk eleme konseyinde, dokunulmazlığı kaybeden gönüllüler takımı oylamaya gitti. Yapılan oylamada ismi en çok yazılan Fatma ilk eleme adayı oldu.

Bu duruma bozulan Fatma ise takım arkadaşlarına sitem etti.

Ardından ikinci olarak en çok ismi yazılan Evrim söz istedi ve Fatma'nın hem çok konuştuğunu hem de oyun performansının kötü olduğunu "Bir sus da biz konuşalım" diyerek söyledi.

Evrim'in bu sözlerinden rahatsız olan Fatma, "Kendini anlatıyor" galiba şeklinde yanıt verdi.

Özetle 'Survivor'da haftanın ilk eleme adayı Fatma oldu. Salı akşamı yapılacak konseyde ise veda eden ilk isim belli olacak.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS