magazin haberleri

Survivor’da kim elendi? 31 Mart son bölümde elenen isim şaşırttı!

Survivor’da kim elendi? 31 Mart son bölümde elenen isim şaşırttı!

Survivor 2020’den elenen isim ada konseyinde eleme gecesi heyecanının yaşandığı dakikalarda ortaya çıktı. SMS sıralamalarının açıklanmasının ardından Yunus Emre’nin rakipleri belli oldu. Peki, Survivor’da kim elendi, 31 Mart son bölümde adadan kim gitti?

Survivor 2020 eleme gecesi heyecanıyla devam ederken fenomen yarışmaya veda eden isim Acun Ilıcalı tarafından açıklandı. Peki, dokunulmazlık oyununu kim kaybetti ve ilk eleme adayı kim oldu? İşte konsey öncesi son gelişmeler…

DOKUNULMAZLIĞI KİM KAYBETMİŞTİ?

İki ayaklı oyunda ilk oyunu kazanan gönüllüler ikinci oyunda mağlup olunca dokunulmazlığı kaybetmişti. Avantaj oyununda ve final oyununda Barış’ın sorumluluk alarak yarışa çıkması ve istediği performansı sergileyememesi üzerine Yasin onu yazacağını belirtmişti. Diğer isimlerse Yunus Emre ve Burak’ı tercih etti. Tüm adaylardan daha fazla oy alan Yunus Emre son ada konseyinde ilk eleme adayı olmuştu.

SURVİVOR’DA KİM ELENDİ?

31 Mart 2020 Salı günü ekrana gelen son bölümde fenomen yarışmaya veda eden isim ortaya çıktı. Gönüllüler takımından bir ismin veda gecesinin yaşandığı programda Yunus Emre’nin rakipleri SMS sıralamalarının açıklanmasıyla birlikte ortaya çıktı. SMS birincileri iki isim daha önererek eleme potasını belirlediler.

En yüksek oyu alan kişilerden olan Cemal Can, Yasin'in ismini söyledi. En yüksek oyu alan bir diğer yarışmacı olan Barış ise Burak'ın ismini verdi.

Potada yer alan Burak, Yunus Emre ve Yasin arasından daha az oy alarak programa veda eden yarışmacı ise Burak oldu.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS