Survivor’da kim elendi, son bölümde gönüllüler takımından elenen isim kim oldu?

A A

18.03.2020 - 09:35 Son Güncelleme:

“Survivor 2020’de kim elendi?” sorusu gönüllüler takımı SMS sıralamalarının açıklanmasıyla birlikte ortaya çıktı. Ödül oyunlarındaki moralsizlik nedeniyle dokunulmazlığa da adapte olamayan gönüllüler oyunu kaybetmiş ve ada konseyinde ilk eleme adayını belirlemişti. Peki, Surivor’dan elenen isim kim oldu?

Survivor’da kim elendi, son bölümde gönüllüler takımından elenen isim kim oldu?

Survivor 2020’de eleme potası SMS sıralamasına ilişkin sonuçların duyurulmasıyla birlikte ortaya çıktı. Bir süredir dokunulmazlık oyununda başarılı sonuçlar alan gönüllüler takımı bu hafta ise istediği başarıyı elde edememiş ve takım dokunulmazlığını kaybetmişti.

Dokunulmazlığın kaybedilmesiyle birlikte ada konseyinde yarışmacılar elenmesini istedikleri isimleri belirtmişti. Yapılan oylama sonucunda da en fazla oyu alan isim Cemal Can Canseven oldu. Yapılan oylamada 1 Burak, 1 Evrim ve 7 Cemal Can ismi çıkınca gönüllüler takımının ilk eleme adayı olan Cemal Can, sonucu merakla beklediğini ifade etti. İlk haftalarda iyi bir SMS sıralamasına sahip olan Cemal Can şimdiye kadar kimseye haksızlık etmediğinin de altını çizdi.

SURVİVOR’DA KİM ELENDİ?

2020 sezonunun yeni eleme gecesinde Cemal Can’ın ilk eleme adayı olduğu gecede konseyde sıra dışı bir gelişme yaşandı. Cemal Can yine en yüksek oyu alan kişilerden biri olduğu için eleme potasından düştü. Acun Ilıcalı en yüksek oy alan üç ismi daha açıkladı. Bu isimlerse elenmesini istedikleri üç ismi daha potaya soktular.

Nisa en yüksek oyu alan kişilerden oldu ve Tayfun ismini verdi. Cemal Can ise güçlü olduğunu ve gitmeyeceğini düşündüğü için Ceyhun ismini verdi. Yunus Emre ise Evrim'in adını verdi. Böylelikle üç eleme adayı Tayfun, Ceyhun ve Evrim oldular.

Verilen oyların neticesinde en az oyu alarak gönüllüler takımına ve Survivor’a veda eden isim ise Tayfun Erdoğan oldu.